Anlat Kurtul

Xbox One X'i alınca "Ulan ben bunları bilgisayarda da oynuyordum" deyip 2-3 hafta sonra ilana koymak. Böyle yanlış kararlar insanı soğutuyor hayattan. Hep maddi zarar sonra manevi zarara dönüşüyor kafada sıkıntı oluyor boşa giden para.

@Anil26, bir kız arkadaşınız olunca süper olmuyor zaten (10 kişiden fazla birisiyle olmuş ve pişmanlık duyan birisi olarak söylüyorum, ben yaptım siz yapmayın), o arkadaşlar aynaya bakıyor mu acaba?
Okulda görüp çok beğendiğim bir kızla yeni tanıştım. Hatta 3-4 aydır karşılıklı kesişiyoruz diyebilirim. Geçen gün bir şekilde konuşma başlattım ama ben hiç o kızla anlaşacak bir kişiliğe sahip değilim. Kendisi anca oturup milleti eleştirsin -ki kendisi kendince kusursuz-, milletin karakterine laflar etsin. Ego mu, özgüven mi denir, nedir fikrim yok ama kim olursanız olun, böyle olmayın. Engellemek üzereyim. Bu sinirle uzun bir süre de kızlara yazmayı düşünmüyorum. Tiksindim.

Okulda görüp çok beğendiğim bir kızla yeni tanıştım. Hatta 3-4 aydır karşılıklı kesişiyoruz diyebilirim. Geçen gün bir şekilde konuşma başlattım ama ben hiç o kızla anlaşacak bir kişiliğe sahip değilim. Kendisi anca oturup milleti eleştirsin -ki kendisi kendince kusursuz-, milletin karakterine laflar etsin. Ego mu, özgüven mi denir, nedir fikrim yok ama kim olursanız olun, böyle olmayın. Engellemek üzereyim. Bu sinirle uzun bir süre de kızlara yazmayı düşünmüyorum. Tiksindim.

Knk bende bi kızla kesişiyorum o kızla nasıl muhabbet açarım nasıl konuşurum :d ?
Xbox One X'i alınca "Ulan ben bunları bilgisayarda da oynuyordum" deyip 2-3 hafta sonra ilana koymak. Böyle yanlış kararlar insanı soğutuyor hayattan. Hep maddi zarar sonra manevi zarara dönüşüyor kafada sıkıntı oluyor boşa giden para.

Çare ps4 :D
bende şuanda hem pc hem ps4 var bence konsol zengin işi hiç bulaşmayın zaten streaming dönemi başladı çöp pcye kurun ps nowı kurun geforce nowı kafanıza göre takılın :D

@Anil26, bir kız arkadaşınız olunca süper olmuyor zaten (10 kişiden fazla birisiyle olmuş ve pişmanlık duyan birisi olarak söylüyorum, ben yaptım siz yapmayın), o arkadaşlar aynaya bakıyor mu acaba?
Neden pişmanlık duyuyorsunuz? Ben lise zamanında 10'dan da fazla kişiyle beraber oldum ve hiçbirinden pişman değilim. Anı yaşamak gerek fikrimce.

@Anil26, pişmanlık duyuyorum çünkü anı yaşayıp ileriyi hiç düşünmüyordum, at gözlüğü ile hayata bakmışım, ergenlik dönemim benim de bu şekilde, keşke geriye dönme şansım olsa :(
@dxxu, acımasız demeyin ama kürtaj bunun için bir çözüm, keşke o işe girişmeden biraz dikkatli olsaymışsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Wish we could turn back time to the good old days
When our momma sang us to sleep, but now we're stressed out.

Geriye dönüp güzel günleri tekrar yasayabilsek ve şimdi stresten kurtulsak.

Geri
Yukarı