Anlık konum paylaşmak için uygulama önerisi

İşletim sistemi
Android

WiSo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi Sosyaller.

Ailem konumu canlı gösteren bir uygulama ariyor ve bunun çok kısıtlayıcı olmasını istemiyorum. Sadece anlık konumu göstersin yeterli. Kullandığınız ve düzgün çalıştığını bildiğiniz uygulamaları önerirsiniz sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Whatsappdan anlık konum gönderebilirsiniz süresini ayarlayın istediğiniz kadar paylaşım oluyor

Bir tane aile grubu kurun oraya konumu atın gruptaki herkes görebilir anlık takip edebilir

Merhaba, iyi Sosyaller.

Ailem konumu canlı gösteren bir uygulama ariyor ve bunun çok kısıtlayıcı olmasını istemiyorum. Sadece anlık konumu göstersin yeterli. Kullandığınız ve düzgün çalıştığını bildiğiniz uygulamaları önerirsiniz sevinirim.

Teşekkürler.

Google'ın kendi uygulamasını kullanabilirsiniz, uzun süredir kullanıyoruz ve memnunuz.

WhatsApp üzerinden canlı konum at. :D

WhatsApp'dan anlık konum gönderebilirsiniz süresini ayarlayın istediğiniz kadar paylaşım oluyor.

Bir tane aile grubu kurun oraya konumu atın gruptaki herkes görebilir anlık takip edebilir.

Kardeşimin telefonu çok güçlü bir şey değil, o yüzden sanırım bu biraz zorlayabilir. Bir de daha önce denemislerdi fakat çok sağlık bir sonuç alamamışlardı.

Google'ın kendi uygulamasını kullanabilirsiniz, uzun süredir kullanıyoruz ve memnunuz.

İsmi nedir uygulamanın?

Google Maps üzerinden anlık konum paylaşımı yapabilirsiniz. Eşleştirdiğiniz hesaplar konumunuzu anlık olarak görebilir ve siz de onlarınkini görebilirsiniz. Yalnızca bakıldığı zaman güncelleneceği için pil sağlığını da koruyor.

Teşekkürler, böyle bir şey olduğunu bilmiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı