Anlık olarak zombi salgını başlamış gibi konuşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dosya Ekleri

• ww2-canon.gif
    ww2-canon.gif
    2,9 MB · Görüntüleme: 24
Vahiy yoluyla gelen ebabil kuslarimiz cop ucaklarinizi dusurdu. Kara birimlerimiz zombiler ve sizi imha ediyor.

Daha araçlarım bitmedi Nükleer'leri çakıyorum ve T90 tanklar da yolda.
Konuyu savaş konusuna çevirdik iyi gene.

Daha araçlarım bitmedi nükleer'leri çakıyorum ve T90 tanklar da yolda.
konuyu savaş konusuna çevirdik iyi gene.

Ebabil kuslari nukleerleri havada tutup yolladi geri. Cag disi tanklarinizi ise kanatli suvarilerle maglup ettik.

Ebabil kuslari nukleerleri havada tutup yolladi geri. Cag disi tanklarinizi ise kanatli suvarilerle maglup ettik.
Hadi bunlarıda engelleyin.
hqdefault.jpg

Ek olarak Z-10 helikopterleri ve Su-34 uçaklarıda gönderiyorum.

Hadi bunları da engelleyin.
Eki Görüntüle 1338886
Ek olarak Z-10 helikopterleri ve SU-34 uçakları da gönderiyorum.

Tanri bizi terk etti. Ebabil kuslari gitti. Suvarilerimiz etkisiz kaldi. Endsieg ilan ediyoruz. We shall fight on beaches, we shall fight on forests but we shall never surrender! Pocket atmak icin pzkpfw v panther ve kiyim yaratmak icin pzkpfw VI tiger kullanacagiz. Hava ustunlugu icin ise stukalar ve messerschmittleri kaldiracagiz.

Tanri bizi terk etti. Ebabil kuslari gitti. Suvarilerimiz etkisiz kaldi. Endsieg ilan ediyoruz. We shall fight on beaches, we shall fight on forests but we shall never surrender! Pocket atmak icin pzkpfw v panther ve kiyim yaratmak icin pzkpfw VI tiger kullanacagiz. Hava ustunlugu icin ise stukalar ve messerschmittleri kaldiracagiz.

Hazır Ebabil kuşları gitmişken nükleer füzeleri yolluyorum. Teslim olun yoksa adınıza dahir hiçbir şey kalmayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı