Anlık ping artışı

ismailcubuk

Hectopat
Arkadaşlar günlerdir anlık olarak ping artışı yaşıyorum LoL'de. Tüm driverlar günceldir, internetim 100 Mbps download 5 Mbps upload fakat anlık olarak ping artışları yaşamaktayım ve kimse yardımcı olmadı. Müşteri destek hattı da bir şey bilmiyor.
@Recep Baltaş abi yardımcı olabilirsen çok mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• 162.249.72.1.png
    162.249.72.1.png
    75,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 162.249.79.1.png
    162.249.79.1.png
    77 KB · Görüntüleme: 31
  • 185.40.65.1.png
    185.40.65.1.png
    70,6 KB · Görüntüleme: 29
  • jitter.png
    jitter.png
    49,3 KB · Görüntüleme: 33
  • ping.png
    ping.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 37
  • PİNG.png
    PİNG.png
    107,5 KB · Görüntüleme: 34
  • problem target.png
    problem target.png
    99,4 KB · Görüntüleme: 30
  • tracert son.png
    tracert son.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 44
Arkadaşlar günlerdir anlık olarak ping artışı yaşıyorum LoL'de. Tüm driverlar günceldir, internetim 100 Mbps download 5 Mbps upload fakat anlık olarak ping artışları yaşamaktayım ve kimse yardımcı olmadı. Müşteri destek hattı da bir şey bilmiyor.
@Recep Baltaş abi yardımcı olabilirsen çok mutlu olurum.
Kablo ile mi bağlanıyorsunuz?

Bende aynı sorunu bir süre yaşadım, iç tesisatımı apartman girişinden eve kadar değiştirmekle çözdüm.

Kablonet kullanıyorum ve evet kablo ile bağlanıyorum.
Ben de Kablonet kullanıcısıyım ve aynı kampanyayı kullanıyorum fakat hiç böyle bir sorun yaşamadım. Ben de kablo ile bağlanıyorum. Kablonuzu değiştirmenizi ve o şekilde test etmenizi önerebilirim.

Speedtest ping değerime bakıyorlar 9 çıkıyor ama sorunun bununla alakalı olmadığını düşünüyorum. 2 senedir kullanıyorum yeni yeni böyle bir sorun ortaya çıkmaya başladı.

Sorunun bundan olduğu belirtilse değişim talep ederim o sorun değil fakat müşteri destek hattı da bir şey bilmiyor gelen ekipler de sorunu kendim araştırıp çözmeye çalışıyorum.
Bunu zaten müşteri destek hattı çözemez. Hat değerleriniz düzgün diye cevap verirler her zaman. Bizzat tecrübe ettiğim için eziyet çekmenizi istemem %90 ihtimalle bana göre iç hattınızda problem var.

Geri
Yukarı