Anne Pro 2 vs KEMOVE SnowFox 61

burasıankara

Picopat
Arkadaşlar selamlar, bu iki klavye arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Bir de büyük sorun olarak klavyenin inglizce olması. Sık sık makale vs. yazılar yazıyorum. Türkçe karakter olmaması sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar, bu iki klavye arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Bir de büyük sorun olarak klavyenin inglizce olması. Sık sık makale vs. yazılar yazıyorum. Türkçe karakter olmaması sıkıntı yaratır mı?
Tuşların yerlerini biliyorsanız klavyede Türkçe karakter olmaması ne gibi bir sorun yaratabilir?
Arkadaş belki bilmiyordur, Türkçe karakterler olmasa bile Türkçe yazabilirsiniz.

Klavyede yerlerini ezbere biliyorum , türkçe olarak kullanabileceğimi de biliyorum. Asıl sıkıntı eksik tuş var.Asıl osrun L Ş İ , şeklinde giderken anne pro 2de , tuşu yok. Bunu nasıl halledebilirim?.Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• large_KB181-White_main.jpg
    large_KB181-White_main.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 194
  • 9498964787250.jpg
    9498964787250.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 85
Hort! Hangisini tercih ettiniz acaba? Benzer şekilde ikisinin arasında kaldım. Yabancı forumlarda ikisine de sahip olduğunu söyleyip açık ara SnowFox'un daha iyi olduğunu söyleyenler var. Ama Anne Pro 2 de çok bilindik ve kaliteli bir klavye. Anne Pro 2 alırsam Cherry, SnowFox alırsam sadece Gateron kullanabilecegim için de kararsizim.

Son düzenleme:
Hort! Hangisini tercih ettiniz acaba? Benzer şekilde ikisinin arasında kaldım. Yabancı forumlarda ikisine de sahip olduğunu söyleyip açık ara SnowFox'un daha iyi olduğunu söyleyenler var. Ama Anne Pro 2 de çok bilindik ve kaliteli bir klavye. Anne Pro 2 alırsam Cherry, SnowFox alırsam sadece Gateron kullanabilecegim için de kararsizim.
Snowfox alırsanız sadece Gateron değil, bütün switchleri kullanabiliyorsunuz. Yeni Snowfox modeli 5 pin destekli.

Snowfox alırsanız sadece Gateron değil, bütün switchleri kullanabiliyorsunuz. Yeni Snowfox modeli 5 pin destekli.
Desteğini gördüm ancak o kadar bütçe kalmıyor. Halihazırda Cherry olarak gelseydi gözüm kapalı alacaktım ancak Gateron hakkında çok bi' bilgim yok. Aslında klavyeyi switchsiz satsalar ben kendi switchimi alıp taksam iyi olur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı