Annem benden izinsiz telefonumu karıştırıyor

uzayli_1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Annem benden izinsiz sürekli telefonumu karıştırıyor ve ben buna bir önlem alamadım henüz şifre değiştiriyorum sürekli buluyor bir şekilde şifreyi çok uzun yapınca da telefonu açarken zaman kaybı yaşıyorum ve ne yaparsam yapayım annem yine buluyor şifreyi ona özelim olduğunu ve bakmamasını gerektiğini binlerce kez söylesem de bakıyor. Bunun önüne geçemiyorum. Bu sabah ben uyurken yine açmış SMS'lere ve galeriye bakmış WhatsApp'daki şifreyi açamamış. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Telefonum Samsung J7 Prime.

Merhaba arkadaşlar. Annem benden izinsiz sürekli telefonumu karıştırıyor ve ben buna bir önlem alamadım henüz şifre değiştiriyorum sürekli buluyor bir şekilde şifreyi çok uzun yapınca da telefonu açarken zaman kaybı yaşıyorum ve ne yaparsam yapayım annem yine buluyor şifreyi ona özelim olduğunu ve bakmamasını gerektiğini binlerce kez söylesem de bakıyor. Bunun önüne geçemiyorum. Bu sabah ben uyurken yine açmış SMS'lere ve galeriye bakmış WhatsApp'daki şifreyi açamamış. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Telefonum Samsung J7 Prime.

J7'de Yüz tanıma varsa onu kullanabilirsiniz ya da uygulamalara şifre koyabilirsiniz her birine.

Onu endişelendiren ve kuşkuya düşüren hareketler yapıyorsanız böyle davranması normal. Ancak anneniz nasıl oluşturduğunuz tüm şifreleri biliyor onu anlayamadım. Onunla konuşmanız en doğrusu.

Yaş kaç sizin?

Fotolarınızı saklamak için hesap makinesi gibi duran ama fotoğraf saklamaya yarayan programlar var onlardan kullanın wp ye zaten giremediğini söylüyorsun. Veya birkaç program sayesinde her uygulamaya girmeden önce şifre sormasını sağlayabilirsin yıllar önce kullanmışlığım var.

Geri
Yukarı