Annem beni yurt dışına gönderiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu özel hayatımı kapsayınca böyle bir yerde anlatamam. Ama çok istersen başka bir yerde DM'den anlatabilirim.
Vay be şu yaşadığım olaya insanlar bile inanmıyor.

Bana Discord üzerinden anlatabilirsin istersen. Seve seve dinlerim.

Konu özel hayatımı kapsayınca böyle bir yerde anlatamam. Ama çok istersen başka bir yerde DM'den anlatabilirim.
Vay be şu yaşadığım olaya insanlar bile inanmıyor.
Açtığın konuların yarısından fazlası troll. İnanmamamız normal yani.

Havalimanında sorun çıkartmaya karar verdim pasaport kontrolü yapılırken imza istiyorlar imza atmayacağım büyük ihtimal orada dayak yerim rezil olurum sonra en kötü beni bir yurda verirler ama buna değer hayatımı mahvettiler tek istediğim spora odaklanıp yazılım öğrenmek.

Havalimanında sorun çıkartmaya karar verdim pasaport kontrolü yapılırken imza istiyorlar imza atmayacağım büyük ihtimal orada dayak yerim rezil olurum sonra en kötü beni bir yurda verirler ama buna değer hayatımı mahvettiler tek istediğim spora odaklanıp yazılım öğrenmek.

Hocam bir kanıt atında inansın tüm Technopat.

Hocam bir kanıt atında inansın tüm Technopat.

Elimde tek kanıt var beni sopayla döverken kafamda ellerimde bacağımdaki yara izleri bir de odamı atabilirim tüm mobilyaları boşalttılar 2 gün önce sattılar başka kanıtımda yok polise gitsem anlatsam eminim onlarda inanmazlar bu olaya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı