Annem beni yurt dışına gönderiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elimde tek kanıt var beni sopayla döverken kafamda ellerimde bacağımdaki yara izleri bir de odamı atabilirim tüm mobilyaları boşalttılar 2 gün önce sattılar başka kanıtımda yok polise gitsem anlatsam eminim onlarda inanmazlar bu olaya.
Havalimanı resmini atın. Dıştan bir görüntü. Bu arada dövme hakları yok. Eğer çok kötü döverlerse polise başvurun. Darp raporu alın. Yurtta kalin.

Elimde tek kanıt var beni sopayla döverken kafamda ellerimde bacağımdaki yara izleri bir de odamı atabilirim tüm mobilyaları boşalttılar 2 gün önce sattılar başka kanıtımda yok polise gitsem anlatsam eminim onlarda inanmazlar bu olaya.
E varmış işte kanıt. Git polise şikayet et.

Seni evde döverlerse odaya kaç telefonu bir yere yasla. Oradan kameranın önünde dur.

Katanayla ölümcül izler de bıraktılar mı hocam? 17 yaşındayım diyorsunuz fakat anlattıklarınız 12 yaşındaki çocuk hikayelerinden farksız.

Bu arada darp izleri geçmeden önce polise gidip darp raporu alsaydın ailenden alınıp yurda geçirilirdin.

Çok uzun tutamayacağım şu anda pasaport işlemleri yapmaya geldik ev sorunları ve annemin beni sevmemesi dışlaması sebebiyle beni yurt dışına gönderecek. Pasaport falan hazır ben gitmek istemiyorum beni zorla yurt dışına gönderme hakkı var mı?

Kazakistan kötü sayılmaz git kurtar kendini.

Katanayla ölümcül izler de bıraktılar mı hocam? 17 yaşındayım diyorsunuz fakat anlattıklarınız 12 yaşındaki çocuk hikayelerine benziyor.

Bileğim kesildi o gün izi hala duruyor atabilirim çok zorunuza gidiyorsa.
Ve evet kötü dövüyolardı ve bundan utanmıyordum çevreme her zaman anlatıyordum bir ara ikisi birden dövmüştü babam üvey bu arada okula gittiğimde ensem kıpkırmızıydı çoğu kişi babandan dayak mı yedin diye dalga geçiyordu neler var daha anlatsam bitmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı