Annem biriktirdiğim bildirimleri sıfırladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D-dostum sınıf gruplarındaki ortamı sen hiç gördün mü. Hocalarımızın nitelikli diye övündükleri lisenin sınıf grupları tam bir facia. Herkes birbirine sövüyor fikir belli ettiğinizde linç yiyorsunuz. Belki ödevler, online ders linkleri vs. paylaşıldığından dolayı gruptan çıkmıyor olabilir. Ben de ödev ve online ders linkleri gibi nedenlerinden dolayı grupta kalmak zorundayım.
Evet gördüm. Fakat ben bizzat öğrenciyim. Ödevler için ayrı bir grup kurun en kötü ihtimalle. Nitelikli olması o insanın da nitelikli olduğu anlamına gelmez. İnsanlar göründüğü gibi olmayabilir. Kendiniz de belki o insanların içine giriyor olabilirsiniz belki daha kötüsü. İnsanları yargılamadan önce kendinizi yargılayın. Sonra yargılayabilirsiniz etik olarak. Buradaki arkadaş 23k küsür mesaj biriktirmiş yani grup onun için bir anlam etmiyor. Buna karşın ben eleştiri ve öneri yapıyorum. Boş dediğin beyni kokuşmuş dediğin insanlarla aynı grupta olman seni de boş ve kokuşmuş beyinli yapar dostum. Arkadaş kendini onlardan daha bir yere koymuş ama ne yazık ki kendisi daha vasat bir yerde.

D-dostum sınıf gruplarındaki ortamı sen hiç gördün mü? Hocalarımızın nitelikli diye övündükleri lisenin sınıf grupları tam bir facia. Herkes birbirine sövüyor fikir belli ettiğinizde linç yiyorsunuz. Belki ödevler, online ders linkleri vs. paylaşıldığından dolayı gruptan çıkmıyor olabilir. Ben de ödev ve online ders linkleri gibi nedenlerinden dolayı grupta kalmak zorundayım.
Link falan paylaşıldığı için dursaydı o bildirim sayısı o kadar olmazdı.

• Beğen
İfadeler: RPM
Bir şeyler toplamak ya da biriktirmek keyiflidir. Geçmiş olsun.

• Beğen
İfadeler: RPM
Bu tarz konular niye açılıyor anlamıyorum harbiden. Hani forumdan bir sürü insan gitti bu nedenle, niye bu konular sürekli açılıyor ve moderatörler onaylıyor. Gırgır şamata yapılmak istenen bir forumsa burası bence "Technopat" yerine, "Ekşipat", "Sözlükpat" olsa daha mantıklı olurdu. Hani ben şuradan biliyorum, 1 yıl ban yedim ya bir arkadaşın telefonu çizip ne yapabilirim diye sorusuna "Soğuk su içebilirsin" demekle. Hani artık bir şey demeye de korkuyorum. Malumunuz sevgili moderatörler düşük zeka seviyesiyle açılmış konulara o seviyeye inip cevap verdiğimizde uzaklaştırma ve ceza atıyorya bu sanki Silivri soğuktur olayını anımsatıyor insanlara.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı