Annem ve babam ayrılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten annen ile baban arasındaki bağlılık bağı kopmuş, sevgi ve saygı kalmamış ise yapacak birşey yok.

Umarım sorunsuz bir sekilde bosanirlar. Kavga gürültü olmadan. Haberlerde göre göre artık boşandıktan sonra genelde bir cinayete kurban gidiyor.

Yaşım 20. Annemle babam ben 13 yaşımdayken ayrıldılar. Babam sorumsuzun tekidir. Ayrıldıktan sonra hayatımız o kadar düzeldi ki anlatamam. Kendini ayrılırsalar neler olucağına yorma. Bırak hayat aksın. Çoğu zaman bu olayların sonu iyi oluyor. Benim babamla aram iyi değil, hiç görüşmem. Takmayınca cidden daha iyi oluyor. Bir de annenin açısından düşün. Ayrılmasalar kadının psikolojisi ne kadar kötüleşicek.
Annem ve babam az önce ayrıldı.
Yaşım 20. Annemle babam ben 13 yaşımdayken ayrıldılar. Babam sorumsuzun tekidir. Ayrıldıktan sonra hayatımız o kadar düzeldi ki anlatamam. Kendini ayrılırsalar neler olucağına yorma. Bırak hayat aksın. Çoğu zaman bu olayların sonu iyi oluyor. Benim babamla aram iyi değil, hiç görüşmem. Takmayınca cidden daha iyi oluyor. Bir de annenin açısından düşün. Ayrılmasalar kadının psikolojisi ne kadar kötüleşicek.
annem ve babam az önce ayrıldı

Son düzenleme:
Annem ve babam 20 yıldır evli, ben ise 15-16 yaşındayım. Annem hep anaç, çok konuşan ama haklı olan birisidir. Babamın ise hep başka kadınlarda gözü var. Bugün yine babamı yakaladık. Babam boşanma dilekçesini veriyorum dedi. Bunu daha önce çok yapmıştı. Ama bu sefer gerçekten ciddi sanırsam. Babam suçunu da kabul etmiyor. Ne yaparsak yapalım etmiyor. Aranızda annesi babası ayrı olan varsa lütfen bana yardım etsin. Ne yapmalıyım, bu durumdan nasıl etkilenirim? Allah aşkına yardım edin :( not: Babam komutan.

Seninle aynı durumdayım. Zaman geçtikçe alışırsın. Belki bu senin için daha iyi olacak. Çok normal durumlar. Canını sıkmamaya çalış. Olumlu düşün. Senin için daha iyi olacaktır. 🙂

Önüne bakmaktan başka bir çareniz yok gibi.

Hayatına devam et! En azından çalış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı