Annem için 10.000 TL telefon önerisi

Bütçe
10000-11000
Hocam anneniz yüksek performans gerektiren işler yapmayacak belli ki, M52 batarya ve ekran açısından iyi ama kamera açısından S20FE daha iyi olabilir. Gidip teknoloji mağazalarında kamerasına vs. bakarak ikisinden birini seçin.

+ Olarak M52 2 saate yakın daha uzun bir ekran süresi veriyor.

M52 ile S20 FE ekranı aynı.

Annem için telefon bakıyoruz bütçe 10.000 civarı 11 zorlanabilir. Tercihen Samsung. Kamerası güzel olsun bir de menüde vs. günlük işlemlerde kasmasın. S20 FE düşündük sizce nasıl veya önerebileceğiniz başka bir telefon varsa sevinirim.
A54 öneririm. Kamerası A34'ten iyi. S20 FE'de iyi bir seçenek ancak A54 daha uzun süre güncelleme alacak.

Ekranı büyüklüğünü artı yön olarak görmek mantıklı değil.
S20 FE kullanıyorum boyu ideal.
Ben ekran panelini sanmıştım ben ya da tazeleme hızı ya da piksel yoğunluğu.
Yani boyutu ideal ama bilirsiniz, yaşlılar genelde film izler ve internette gezinir. Bundan dolayı büyük ekran onlar için daha ideal olabilir. Zaten S20FE daha performanslı bir cihaz tartışmasız ama batarya ömrü az.

Annem için telefon bakıyoruz bütçe 10.000 civarı 11 zorlanabilir. Tercihen Samsung. Kamerası güzel olsun bir de menüde vs. günlük işlemlerde kasmasın. S20 FE düşündük sizce nasıl veya önerebileceğiniz başka bir telefon varsa sevinirim.

Bütçeyi az daha arttırarak realme GT2 alabilirsiniz.

Bu süre M52'de 2 saate kadar artış gösterebiliyor. Ben S20FE'yi kötülemiyorum hocam daha iyi bir seçenek olabilir diye dedim.

M52'nin yazılımının kısıtlı, obje silgisi gibi özellikler desteklemiyor.
Zaten batarya odaklı seri olduğu için şarj tüketmesin diye yazılımı kısıtlı.

Geri
Yukarı