Annem için telefon önerisi

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Anneme telefon alacağız, sitelere bakıyorum da fiyatlar uçmuş resmen. Oyun için değil, alo desin, sosyal medyaya girsin yeter. Android düşünüyoruz. Ve Çin menşeili düşünmüyoruz. Ben bakındım da bulamadım, var mı sizin bildikleriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Anneme telefon alacağız, sitelere bakıyorum da fiyatlar uçmuş resmen. Oyun için değil, alo desin, sosyal medyaya girsin yeter. Android düşünüyoruz. Ve Çin menşeli düşünmüyoruz. Ben bakındım da bulamadım, var mı sizin bildikleriniz?

Çin menşei alsanız ne olacak? iPhone bile Çin'de üretiliyor. 2000TL civarında Çin menşeili olmayan ürün bulmak zor.

Buyurun Çin'de üretilmemiş ve Çin menşeili olmayan telefon (Vietnam, Hindistan, Güney Kore, Brezilyaya da Endonezya'da üretilmiş olabilir.): Samsung Galaxy A10S 32 GB (Samsung TR Garantili - 12 Ay - 0 Faiz) Fiyatları ve Özellikleri

Çin'de üretilmiş ve Çin menşeili telefon: Xiaomi Redmi 8a 32 Gb Dual Kırmızı Türkiye Garantili | Trendyol
Seçim sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çinden olmasın diyiyorsunuz ama en iyi fiyatına değen telefon şirketlerinden biri de Xiaomi. Eğer Xiaomi almak istemiyorsanız Samsung J ve A serilerine bakın derim.

Geri
Yukarı