Annem Instagram'ımı ele geçirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü hiçbir zaman hayallerime destek olmadı ben futbolcu olmak isterken bunu her akşam ağlayarak dile getirirken o zorla benim hayallerime engel oldu, azarladı, dövdü.

Dövmek biraz fazlaymış benim babam beni bir kere dövdü oda bilgisayara yumruk atıp kırmıştım :D
Ayrıca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi hesabın fake olduğunu. İnsanları trollemek için arkadaşınla girdiğini söyleyebilirsin.

Bunlarin aynisini babana bu sekilde soylesen hic sorun cikmaz umarim. Sonucta yaptigi sey yanlis birsey.
Her zaman söyledim bana destek olması gerektiğini hep vurguladım ama her gece dayak yedim. Bana futboldan para kazanılmaz, yapamazsın ve alt liglerde sürünürsün. dedi. Tek çaren okumak dedi.

hesabın fake olduğunu. İnsanları trollemek Hesabini arkadasinla/sevgilinle beraber kullandigini soyle. Babana ettigin kufurler de hesabi kullanan diger kisiye ait de.
Teşekkürler, şuan onu yapıyorum zaten

Dövmek biraz fazlaymış benim babam beni bir kere dövdü oda bilgisayara yumruk atıp kırmıştım :D
Ayrıca yukarıdaki arkadaşın dediği gibi hesabın fake olduğunu. İnsanları trollemek için arkadaşınla girdiğini söyleyebilirsin.
Teşekkürler, şuan onu yapıom

Öğrendikten sonra bir şey yapılmaz adam gibi dayağını yiyeceksin bir daha yapmayacağım baba tamam sonra oturucan devam.
Öyle olmuyo işte yalan planımı kurdum bile

Bi sorsana neden küfür ettim veya haklı mıyım?

Her zaman söyledim bana destek olması gerektiğini hep vurguladım ama her gece dayak yedim. Bana futboldan para kazanılmaz, yapamazsın ve alt liglerde sürünürsün. dedi. Tek çaren okumak dedi.

Teşekkürler, şuan onu yapıyorum zaten

Teşekkürler, şuan onu yapıom

Öyle olmuyo işte yalan planımı kurdum bile

Bi sorsana neden küfür ettim veya haklı mıyım?
Tamam soruyorum neden?

Çocuğun adı soyadı vs. yazılıysa kullanıcı adında öyle birşey olması mümkün değil. Annesi yalan söylediğini de anlarsa 2 kat dayak yicek gibi :(

Annenin durumuna bağlı eğer seni korumak isterse babana küfür ettiğini söylemez, sevgili konusuna hiç kızmaz tem tersi sevinir niye kızsın ki?

Sakın kendini ezdirme, vurursa kendini savun. Sırf genetik kodlarını aldığın kişiler diye senin hayatında ekstra söz sahibi olmasınlar. Seni sevmediğini bu kadar belli eden birine karşı sessiz kalırsan her şeyi hak etmişsin derim. Sen tepkini ortaya koyarsan rahat rahat karışamaz zaten.

Tamam soruyorum neden?
Zamanım yok kısa yazıcam, ben büyük bir futbol aşığıyım ve futbolcu olmak için yaşıyorum tek amaç ve hayalimde bu. Bunu babama her anlattığımda bana destek olmak yerine beni azarladı başaramayacağımı ve futboldan para kazanılamayacğını söyledi. Tek çarenin okumak olduğunu söyledi.

Çocuğun adı soyadı vs. yazılıysa kullanıcı adında öyle birşey olması mümkün değil. Annesi yalan söylediğini de anlarsa 2 kat dayak yicek gibi :(
Alınmaya değer bir risk gibi görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı