Annem Instagram'ımı ele geçirdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sakın kendini ezdirme, vurursa kendini savun. Sırf genetik kodlarını aldığın kişiler diye senin hayatında ekstra söz sahibi olmasınlar. Seni sevmediğini bu kadar belli eden birine karşı sessiz kalırsan her şeyi hak etmişsin derim. Sen tepkini ortaya koyarsan rahat rahat karışamaz zaten.
Hocam valla babam bana çok dayak atmıyor da eminim babamı dövebilecek güçteyim 🤣
Ciddiyim bu arada yaşıtlarıma göre güçlüyüm babam da tem tersi yaşıtlarına göre güçsüz babam beni döverken (saolsun sadece hayatımda 2-3 defa dövmüştür) saygımdan el kaldırmıyorum

Zamanım yok kısa yazıcam, ben büyük bir futbol aşığıyım ve futbolcu olmak için yaşıyorum tek amaç ve hayalimde bu. Bunu babama her anlattığımda bana destek olmak yerine beni azarladı başaramayacağımı ve futboldan para kazanılamayacğını söyledi. Tek çarenin okumak olduğunu söyledi.

Alınmaya değer bir risk gibi görünüyor
Kesinlike dostum başka çaren yok :D

Annenin durumuna bağlı eğer seni korumak isterse babana küfür ettiğini söylemez, sevgili konusuna hiç kızmaz tem tersi sevinir niye kızsın ki?
Küfürü söylemez bence de ama sevgili konusuna kızar çünkü yaşım daha oldukça küçük knk ve annem buna aşırı karşı

Küfür edilir mi bilmem ama hakedene baban bile olsa hakaret edilir bence. Ne babalar görüyoruz, çocuklarının hayalleriyle oynuyor, boş yere çocuğuna bağırıyor ya da dövüyor.

Arkadaş da demiş zaten, hayallerine engel olduğunu, azarladığını belirtmiş. Hakettiyse etmiş küfrü geçmiş, şimdi ileriye bakıp dayaktan nasıl sağ çıkacağını düşünmeli.

Hesabını arkadasinla/sevgilinle beraber kullandigini soyle. Babana ettigin kufurler de hesabi kullanan diger kisiye ait de.

Güzel taktikmiş ama neden bir insan Instagram hesabını ortak kullansınki?🙃🙃

• Beğen
İfadeler: ncl
Zamanım yok kısa yazıcam, ben büyük bir futbol aşığıyım ve futbolcu olmak için yaşıyorum tek amaç ve hayalimde bu. Bunu babama her anlattığımda bana destek olmak yerine beni azarladı başaramayacağımı ve futboldan para kazanılamayacğını söyledi. Tek çarenin okumak olduğunu söyledi.

Alınmaya değer bir risk gibi görünüyor
Bunun için babana küfür ettin yani. Keşke benim babam böyle olsaydı sevseydim babamı l*n...... Her şeye rağmen hakaret bile etmediğim babam. Bunun için küfür etmişsin. Çok geçerli bir sebep olacağını biliyordum zaten bravo 👏

Sakın kendini ezdirme, vurursa kendini savun. Sırf genetik kodlarını aldığın kişiler diye senin hayatında ekstra söz sahibi olmasınlar. Seni sevmediğini bu kadar belli eden birine karşı sessiz kalırsan her şeyi hak etmişsin derim. Sen tepkini ortaya koyarsan rahat rahat karışamaz zaten.
İşte aradığım ruh, tam da bunları yapıyorum. Bana karışamayacaklarını söylüyorum ama sözümü geçiremiyorum.

Güzel taktikmiş ama neden bir insan Instagram hesabını ortak kullansınki?🙃🙃
Valla sebebi yok ama bizim okulda çok sık yapılan birşey nerden baksan 10 tane ortak hesap var

Küfür edilir mi bilmem ama hakedene baban bile olsa hakaret edilir bence. Ne babalar görüyoruz, çocuklarının hayalleriyle oynuyor, boş yere çocuğuna bağırıyor ya da dövüyor.

Arkadaş da demiş zaten, hayallerine engel olduğunu, azarladığını belirtmiş. Hakettiyse etmiş küfrü geçmiş, şimdi ileriye bakıp dayaktan nasıl sağ çıkacağını düşünmeli.
Beni savunduğun için teşekkürler knk cidden hak edene kim olursa olsun küfür edilebilir

Küfür etmesi ağır bence. Babam bana ne yaparsa yapsın küfür edeceğimi zannetmiyorum. Veya babamla hiç tartışmadığım için bana böyle geliyor. Bilmiyorum...

Küfürü söylemez bence de ama sevgili konusuna kızar çünkü yaşım daha oldukça küçük knk ve annem buna aşırı karşı
Valla hocam tekrar söylüyorum ailenin durumuna bağlıda ben kendi ailemden örnek verim eminim 8 yaşında sevgilim olsa hiç kızmaz tem tersi gurur filan duyarlar, aslında her aile öyle yapmalı aşkın yaşı yoktur

Babana ettiğin küfürler için onu dövdüğünü söyle sevgilinle ilişkin için bunun normal olduğunu söyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı