Annem normal hayatına dönebilir mi?

Bu önemli konuyu olaydan 5 gün sonra yazabilme imkanı buldum. Annem evde birden yere düşmüş ve kalbi durmuş. Beyni 30 dakika oksijensiz kalmis. Şükürler olsun ki ambulans gelip kalbi çalıştırmışlar ve beyinde oluşan ödem giderilmiş ama hala uyutuyorlar. 2 gün önce uyandırmaya çalıştılar fakat "istediğimiz tepkiyi alamadık" diyerek tekrar salı gününe kadar uyutuyorlar. Aranızda beyni oksijensiz kalıp yoğun bakımdan bu şekilde iken sağlam bir şekilde kurtulan veya yasama sağlıklı bir şekilde donen oldu mu? Tanıdığınız da olabilir. Dualarınızı da unutmayın lütfen. Allah herkese sağlıklı ömürler versin.
Bu önemli konuyu olaydan 5 gün sonra yazabilme imkanı buldum. Annem evde birden yere düşmüş ve kalbi durmuş. Beyni 30 dakika oksijensiz kalmis. Şükürler olsun ki ambulans gelip kalbi çalıştırmışlar ve beyinde oluşan ödem giderilmiş ama hala uyutuyorlar. 2 gün önce uyandırmaya çalıştılar fakat "istediğimiz tepkiyi alamadık" diyerek tekrar salı gününe kadar uyutuyorlar. Aranızda beyni oksijensiz kalıp yoğun bakımdan bu şekilde iken sağlam bir şekilde kurtulan veya yasama sağlıklı bir şekilde donen oldu mu? Tanıdığınız da olabilir. Dualarınızı da unutmayın lütfen. Allah herkese sağlıklı ömürler versin.
Oncelikle gecmis olsun kardesim.
Benim babaminda 50 dk gibi bir sure kalbi durdu. Bir sure yogun bakimda kaldi . Hastane eve goturun bir sey yapamayiz dediler.
Sonra biz baska hastaneye goturduk. 15 gun gibi bir sure kaldi . Hastaneden cikinca beni bile tanimiyordu. Hastaliğıni gecirdikten sonra 1 yil gibi bir surede baya bir iyilesti su an, 2 yil oldu hayatinda bir sikintisi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok gecmis olsun guzel kardesim. Allah'im kimseyi annesiz buyumek zorunda birakmasin. Bu tarz durumlarda umudu ve ilgiyi alakayi kesmemek gerekiyor. Zamanla duzelecegini dusunuyor ve umuyorum.

Geri
Yukarı