Annem tümöre yakalandı

Çok geçmiş olsun hocam umarım anneniz genç yaşlarda değildir. Siz kaç yaşındasınız sorması ayıptır ama?

Allahın izniyle iyileşir İnşallah. Bu zamanlarda mutlu olmaya çalış birlikte güçlü olmaya bakın.

Çok geçmiş olsun hocam, 2 kez kanser atlatmış demek ki güçlü birisi, umarım en kısa zamanda bunu da atlatır ve o zaman güzel bi kutlama yaparsınız.

Allah şifa versin. En iyisini düşünüp en kötüsüne hazırlıklı olun.

Çok geçmiş olsun.Bazı tümörler ameliyat ile alınamayacak yerlerde olabilir.Bu tür durumlarda doktorlar ilk önce alabilecekleri kadar tümörü alıp beyine baskı yapmasını önler.Bu sayede semptomlar azalır.Hiç alınamazsa Radyasyon ve kemoterapi tedavileri uygulanır.Bildiğim kadarıyla biyopsi ile yapılabilen tedavilerde var.Burada önemli olan tümörün ne kadar ilerlediği ve saldırganlık seviyesidir.İnşallah atlatır.

Bende biraz araştırdım hocam biyopsi'ye umut bağladım. Beyine baskı yapabilecek bir yerdeymiş. Ne kadar ilerlediğini bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…