Annem tümöre yakalandı

Teğmen olup bitirdim askerliği. Kenarda birikmiş, geleceğim için borsa, Bitcoin piyasası, maaş, part time iş ile kenarda biriktirdiğim para ile borcunu bitireceğim. Sonra kalanıyla ev tutacağım. Doktora götüreceğim eğer hiç umut yoksa hayatını güzel yaşaması için elimden geleceğini yapacağım. Tanrıya inanmadığım için de diğer dünyaya inanmıyorum. Doğru düzgün hayat yaşayamadı diye üzülüyorum. Hayatını ibadet ve umut ile geçirdi. Her düştüğü zaman bir hayır vardır dedi. Cidden bu vahşeti görünce Tanrı'ya olan umutlarım giderek azalıyor. Küçükken köyde kardeşleri tarafından çok dışlanmış, İstanbul'a gelmiş babam ile evlenmiş. Babaannem ve dedem çok eziyet çektirmiş o zamanlar fakirlikler, babamın askerlik durumlarından dolayı annem evde tek kalmış ve babaannem, halam kapıları yumruklamışlar. Ben hep diyordum 25-30 yaşlarına geldiğim zaman bakarım diye sana çıkan şeye bak. Trajikomik.
Çok geçmiş olsun hocam, 2 kez kanser atlatmış demek ki güçlü birisi, umarım en kısa zamanda bunu da atlatır ve o zaman güzel bi kutlama yaparsınız.

Çok geçmiş olsun😔😔.Bazı tümörler ameliyat ile alınamayacak yerlerde olabilir.Bu tür durumlarda doktorlar ilk önce alabilecekleri kadar tümörü alıp beyine baskı yapmasını önler.Bu sayede semptomlar azalır.Hiç alınamazsa Radyasyon ve kemoterapi tedavileri uygulanır.Bildiğim kadarıyla biyopsi ile yapılabilen tedavilerde var.Burada önemli olan tümörün ne kadar ilerlediği ve saldırganlık seviyesidir.İnşallah atlatır.

Çok geçmiş olsun😔😔.Bazı tümörler ameliyat ile alınamayacak yerlerde olabilir.Bu tür durumlarda doktorlar ilk önce alabilecekleri kadar tümörü alıp beyine baskı yapmasını önler.Bu sayede semptomlar azalır.Hiç alınamazsa Radyasyon ve kemoterapi tedavileri uygulanır.Bildiğim kadarıyla biyopsi ile yapılabilen tedavilerde var.Burada önemli olan tümörün ne kadar ilerlediği ve saldırganlık seviyesidir.İnşallah atlatır.
Bende biraz araştırdım hocam biyopsi'ye umut bağladım. Beyine baskı yapabilecek bir yerdeymiş. Ne kadar ilerlediğini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı