Annem ve babam sürekli tartışıyor

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Evet annemle babamın sürekli tartışmasından kavga etmesinden bıktım. Ben 24 yaşındayım, annem 55, babam ise 57 yaşında. Babam emekli, annem ise ev hanımı. Annemle aram çok iyidir ama babamla yabancı gibiyiz. Babam genel olarak sessiz sakin gibi görünse de engereksiz şeylere sinirlenen huysuz bir adam. Hiçbir zaman bize sevgisini göstermedi. Anneme ve bize hiç değer vermez sadece kendisini düşünür. Hastalansak umrunda bile olmaz. Anneme ve bize hiç para vermez. Evde sürekli bir huzursuzluk, bağırma, çağırma var. Tartışma ve kavgalar hep babam yüzünden çıkıyor. Emekli de olunca evde sürekli ben ve kardeşime özellikle anneme çok karışıyor hiç bilgisi olmadığı konularda bile. Annem de bir şeyler söyleyince babam bağırmaya, çağırmaya başlıyor, ondan sonra kavga büyüyor. En basitinden babamla markete gittiğimizde daha ben bağrışsız, gürültüsüz bir alışveriş yaptığımız hatırlamıyorum. Markete gittiğimizde her seferinde incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden sürekli anneme bağırıyor. Bu durum da benim artık canımı sıkmaya başladı hem anneme bağırmasından hem de huzursuzluk çıkarmasından dolayı. Ben kendimi bildim bileli bu durum böyle ve hiç değişmedi. Artık ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı