Anneme nasıl bir doğum günü sürprizi yapabilirim?

Makaleler
44
Annem duygusal biri. Bize eskiden çektiği fotoğrafları gösterirdi. Ben onların fotoğrafını çekip bilgisayarda montajlayıp arkasına müzik koymak istiyorum. Veya ne gibi şeyler yapabilirim? 1 Nisan'da doğum günü ve ben şimdiden ne alsam diye düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Annem duygusal biri. Bize eskiden çektiği fotoğrafları gösterirdi. Ben onların fotoğrafını çekip bilgisayarda montajlayıp arkasına müzik koymak istiyorum. Veya ne gibi şeyler yapabilirim? 1 Nisan'da doğum günü ve ben şimdiden ne alsam diye düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçen varsa böyle bir yerden annenin sevdiği ünlü birine kutlatabilirsin. Fideyo - Yeni nesil hediye

Ben PowerPoint'ten sunum hazırlamıştım, arkaya duygusal müzik koymuştum :D hediye olarak anahtarlık almıştım.

Dediğin gibi fotoğraflarla bir edit yap. Ayrıca o günün rahat geçirmesini sağlayın. Evi temizleyin, yemek yapın, bulaşıkları yıkayın. Strese girmesin. Hediye olarak hobisiyle ilgili bir şey alın. Kitap okumayı seviyorsa, sevebileceği bir kitap, yemek yapmayı seviyorsa yeni mutfak eşyaları gibi.

Klasiktir ama ayna alabilirsin. Dünyanın en güzel hediyesini aldım sana de. Sana seni aldım gibi.

Ben PowerPoint'ten sunum hazırlamıştım, arkaya duygusal müzik koymuştum :D hediye olarak anahtarlık almıştım.
Benim aklıma şu geldi; PowerPoint'ten görsel yapacağım ve yaptığım sunumun fotoğraflarını resim olarak yapacağım. Arkasından bu fotoğrafları video edit programı ile birleştireceğim. İyi olur mu?

Benim aklıma şu geldi; PowerPoint'ten görsel yapacağım ve yaptığım sunumun fotoğraflarını resim olarak yapacağım. Arkasından bu fotoğrafları video edit programı ile birleştireceğim. İyi olur mu?
Anlamadım ama aynı şey olmuyor mu? şarkı eklemeyi mi diyorsunuz?

Geri
Yukarı