Annemi arıyorlar benim telefonum çalıyor

Martinezzz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Herkese merhaba arkadaşlar. Çok komik bir sorunum var. Annemi arıyorlar benim telefonum çalıyor. Nasıl oluyor anlamıyorum. Çok sık olmuyor arada oluyor neden oluyordur sizce. Annemin hattı: Turkcell benim hattım: Vodafone.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekomun sitesinden aldığım bilgilere göre şöyle:
  • Her Koşulda Çağrı Yönlendirme: ##21# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme iptal edilebilir.
  • Meşgul Olma Durumunda Çağrı Yönlendirme: ##67# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme iptal edilebilir.
  • Cevap Verilememesi Durumunda Çağrı Yönlendirme: ##61# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme iptal edilebilir.
  • Ulaşılamama Durumunda Çağrı Yönlendirme: ##62# yazılıp arama tuşuna basılarak yönlendirme iptal edilebilir.

Hacım annenin hattından senin hatta yönlendirme yapmışsınız. Yönlendirmeyi kapatın düzelecektir.
Aynen dediğiniz gibi olmuş. Devre dışı bırak yaptığım zaman operatörünüz çağrı yönlendirmenin devre dışı bırakılmasını desteklemiyor diyor. Devre dışı bırakamıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı