Anomaly Agent kullanıcı puanı 9.4!

"Boş yorum" derken hocam? Oyunu oynamış kişilerin övmesinde sorun yok. Eğer oynamamış kişileri diyorsanız haklısınız.

Dediğim kişiler oyun çıkmadan bile önce övüp yada çıktıktan sonra övüp daha oyunu bile almamış kişiler ve diğer bahsettiğim kişilerde daha oyunu 20-30 dk oynayıp övüp incelemelere aşırı iyi bir oyun olduğunu anlatıp övmekten duramayanlar. Metacritict'e oyuna sahip olman gerekmiyor inceleme atman için, isterse bir kişi 10 hesap açıpta atar inceleme. Bundan kat kat iyi olan Katana Zaro'nun 8.5 alıp bunun 9.1 almasında bir iş olduğunu anlamıyon mu.

Öncelikle oyunu bitirmedim ama 1 saatten fazla deneyimledim, oyun için söyleyeceğim tabi ki köklü firmaların yaptığı oyun gibi durmuyor ama art kısmında Pınar gayet güzel iş çıkarmış tebrik etmek lazım, çizimler hoş, müzik kısmında oyuna iyi entegre edildiğini düşünüyorum, oyunun akış hızını beğendim, sürekli yeni bir özellik vererek canlı tutmaya çalışmış. Beklentiler çok uçuk değilse 4 5 saatlik hoş bir deneyim sunabilir ama uçuk, kaçık şeyler beklememek lazım ve öyle abartılacak bir ooouuwww oyun değil. Ama emeği geçen herkesin eline sağlık oynanabilir, güzel bir iş çıkarmışlar ortaya.

Katana Zero'ya çok benzettim oyunu bunun yanında kendi kattığı şeylerde çok. Göndermeler hoş ve diyalog sistemi güzel. Oyundan RDR2 kalitesi bekleyen insanlar beğenmemiş.

Aslında begenmeyenler Enis Kirazoğlu'nu sevmiyenler laf atmışlar enise.

Yeni konular

Geri
Yukarı