Anomaly Agent kullanıcı puanı 9.4!

@NotAKnightAnymore Steam konusuna bir şey diyemeyeceğim. Sonuçta puan mantığı değil, olumlu/olumsuz mantığı var ve oyunu seven olumlu veriyor. Oyun da güzel duruyor hani. Globalde de fena tutmamış oyun. Steam anasayfasına falan düşüyor sıklıkla. Yine de Metacritic konusunda haklısınız.

@NotAKnightAnymore Steam konusuna bir şey diyemeyeceğim. Sonuçta puan mantığı değil, olumlu/olumsuz mantığı var ve oyunu seven olumlu veriyor.
Steam'in incelemeler sekmesinde Türkiye tarafına çok işlemiyor bu olay hocam. Türkiye'de inceleme yapmak nedir bilmeyen, saçma sapan espriler yaparak eli hangisine çarparsa rastgele olumlu/olumsuz veren incelemeci çok var. Kimi 900 saat oynanacak oyun değil diye olumsuz veriyor, kimi de 900 saat oynanacak oyun diye olumlu veriyor. Sorsan hepsi Cem Yılmaz.
Steam anasayfasına falan düşüyor sıklıkla.
Steam, eğer istek listesine eklersen, oyunu takip vs. edersen o oyunu öne çıkarıyor. Enis Kirazoğlu'nu sevdiği için oyunun Steam sayfasına bile girmeye tenezzül etmeyecek LoL, CS tarzı oyunlarda takılan tayfa bile istek listesine eklediği için sıklıkla öne çıkan bir oyun oldu.

Ha bana kalırsa Steam'in genel istatistiklerini kriter olarak değerlendirmek mantıklı değil. Oyun iyi mi değil mi görmek isteyen incelemeler kısmında dilleriniz etiketini kaldırıp incelemeleri okuyarak kendi karar verir.

@NotAKnightAnymore, şöyle de bir gerçek var: Hiç kimse Erzurum'u eleştirdiği gibi bu oyunu eleştirmeyecek. Nasıl olsa düzeltilir kafasında bakacak ve kimse sert şekilde bu oyun hakkında eleştiri yapmayacak. Türkiye'nin en çok bilinen oyun kanallarından birisinin oyununun olumlu yorumları olması çok doğal zaten. Önce oyun yabancı tarafında satacak mı ya da satamayacak mı? Önemli olan kısmın da bu olduğunu düşünüyorum ve sırf oyunu yapan ünlü bir YouTuber diye kimse yerden yere vurmayacak oyunu.

Oyunu bitirdim. Çok üst seviye bir oyun değil ama çok kötü de değil. Bir çok kombo öğreniyoruz ama çoğunu kullanamıyoruz bile. Hikaye vb kısmına girmeme bile gerek yok. Oyun içi diyaloglar hoşuma gitti. Bazı diyaloglar aşırı komik olmuş. Benim için 8/10 oyun olur kendisi. Fiyatını da bana göre hak ediyor.

Oyunu bitirdim. Çok üst seviye bir oyun değil ama çok kötü de değil. Birçok kombo öğreniyoruz ama çoğunu kullanamıyoruz bile. Hikaye vb kısmına girmeme bile gerek yok. Oyun içi diyaloglar hoşuma gitti. Bazı diyaloglar aşırı komik olmuş. Benim için 8/10 oyun olur kendisi. Fiyatını da bana göre hak ediyor.

Reis son bosu nasıl kestin? Sekiro ve Elden Ring'de bu kadar zorlanmadım la.

Steam'in incelemeler sekmesinde Türkiye tarafına çok işlemiyor bu olay hocam. Türkiye'de inceleme yapmak nedir bilmeyen, saçma sapan espriler yaparak eli hangisine çarparsa rastgele olumlu/olumsuz veren incelemeci çok var. Kimi 900 saat oynanacak oyun değil diye olumsuz veriyor, kimi de 900 saat oynanacak oyun diye olumlu veriyor. Sorsan hepsi Cem Yılmaz.

Steam, eğer istek listesine eklersen, oyunu takip vs. edersen o oyunu öne çıkarıyor. Enis Kirazoğlu'nu sevdiği için oyunun Steam sayfasına bile girmeye tenezzül etmeyecek LoL, CS tarzı oyunlarda takılan tayfa bile istek listesine eklediği için sıklıkla öne çıkan bir oyun oldu.

Ha bana kalırsa Steam'in genel istatistiklerini kriter olarak değerlendirmek mantıklı değil. Oyun iyi mi değil mi görmek isteyen incelemeler kısmında dilleriniz etiketini kaldırıp incelemeleri okuyarak kendi karar verir.
900 saat oynayacağım diyen yorumları Steam'den silsen incelemelerin yarısı gidecek. 😀

Adamın dibinden ayrılmadan vurdum. Saldıracağı zaman ya çanta ya da takla atarak kaçtım. 1 kere mi ne öldürdü beni çok zorlamadı son boss.

Ben yarım saat kadar uğraştım. Şimdi kestim.

Yeni konular

Geri
Yukarı