Anomaly Agent Metacritic skoru 84

Oyunu oynayıp öyle yorum yapmalısın bence çünkü oyun girince cidden oynatıyor. İndie bir firmaya göre iyi bir başlangıç oyunu.

Hocam maalesef bilgisayarım bozuk şu an oyunlarda çöküyor. Ayrıca indie bir oyuna pek para vermeyi düşünmüyorum.

Oyunu oynayıp öyle yorum yapmalısın bence çünkü oyun girince cidden oynatıyor. İndie bir firmaya göre iyi bir başlangıç oyunu.
Katılıyorum oyuna başta ısınamasam da ortalara doğru çok sarmıştı ve başından kalkmadan iki saat oynamıştım. (Benim için uzun bir süre.) Daha uzun oynamak isterdim ama sürekli yüksek aksiyon temposu bir süre sonra durup oyunu kapatmanıza sebep oluyor. Oyunu bu yüzden parça parça 3 günde bitirebildim. Ara sıra tempoyu düşüren gizlilik ve diyalog kısımları eklenmiş ve bu bölümleri gerçekten beğenmiştim. Keşke daha çeşitli, daha derin olsalardı. Artık devam oyununda göreceğiz. Puan versem 7.5 verirdim ben de.

Anomaly Agent Metacritic'te şu an 5 inceleme ortalaması ile 84 puan aldı, bence gayet iyi bir puan. Özellikle ilk oyunlarına göre bayağı iyi bir ortalama. Tabii ki ileride daha fazla inceleme gelirse bu puan değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anomaly agent Metacritic'te şu an 5 inceleme ortalaması ile 84 puan aldı, bence gayet iyi bir puan. Özellikle ilk oyunlarına göre bayağı iyi bir ortalama. Tabii ki ileride daha fazla inceleme gelirse bu puan değişebilir.

Umarım incelemeler oyun Enis Kirazoğlu'nun diye iyi değildir.

Oyungezer hariç 4 inceleme kuruluşu da yabancı kuruluş. Yani yabancı kuruluşların gözüne girmiş fakat büyük kuruluşların gözüne girmemiş.

Metascore adına konuşursak "öyle" değil.
Bu türde en az bir kaç tane iyi oyun oynayan birisi bence bu oyunun abartıldığını fark edebilir.

Kullanıcı puanlarında "öyle" olabilir. Bir de yurt dışında oyunlara fazla puan veriyorlar zaten. Ama oyuna kötü demiyorum yanlış anlamayın.
Kullanıcı puanlarında "öyle" olamaz dediğimi hatırlamıyorum. Kullanıcı puanlarının şişirilmiş olduğunu anlamak için üstün zekaya sahip olmanıza gerek yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı