Anomaly Agent'ın ücretsiz güncellemesi serseri ajan modu çıktı!

Dostum bu oyun ile Last of Us'ı kıyaslaman bile çok adaletsiz olmuş.
Demek istediğim o değil. TLOU P2'nin rogue-lite modu çok sıkıcıydı. Aynı düşmanları çeşitli haritalara sepiştirmişler o kadar. Berbat bir moddu. Ama bu ondan da beter olmuş. Yeni düşman dizayn etmek bu kadar zor mu acaba?

Demek istediğim o değil. TLOU p2'nin Rogue-Lite modu çok sıkıcıydı. Aynı düşmanları çeşitli haritalara sepiştirmişler o kadar. Berbat bir moddu. Ama bu ondan da beter olmuş. Yeni düşman dizayn etmek bu kadar zor mu acaba?

Olsun dostum ne olursa olsun asla bak asla Last of Us ile Anomaly Agent kıyaslama ne olursa olsun.

Gayet de demek istediğin o. Bu oyunu 3 kişi yaptı. İkisi aynı şey mi?
Demek istediğim iki firmanın da bir düşman tasarlamaktan aciz olması. Ayrıca Anomaly Agent düşman çeşitliliği konusunda da rezalet bir oyun zaten. Bari buna özel düşman yaparsın değil mi? Ama yok, ne de olsa yerli ve milli diye övecek adam çok.

Demek istediğim iki firmanın da bir düşman tasarlamaktan aciz olması. Ayrıca Anomaly Agent düşman çeşitliliği konusunda da rezalet bir oyun zaten. Bari buna özel düşman yaparsın değil mi? Ama yok, ne de olsa yerli ve milli diye övecek adam çok.

Birisi milyarlarca kazanan bir firmanın oyunu diğeri 3 kişinin geliştirdiği hatta sadece 2 kişinin kodlarını yazdığı bir oyun... Ona bakılırsa sende yerli ve milli diye gömüyorsun bana göre de.

TLOU'yu kendince gömmek isteyebilirsin ama bu oyunu onunla karşılaştırmak acayip saçma ve boş. Beğenmeyebilirsin ya da dediğin gibi oyun kötü olabilir DLC de kötü olabilir ama iki oyunu aynı kefeye koymak güneş ile ayı karşılaştırmak gibi.

Geri
Yukarı