Anonymous Çeviri ekibi rezilliği-küstahlığı

Tanımadığım bir insana Pc me erişim hakkı neden vereyim ki? Yapacağı işleme bana iki satır yazıp aktarsa bende yaparım onu dediklerini. Pc me bağlanmak isteğini reddetmem gayette benim hakkım.
Tanımadığın insanların uygulamasını indirip çalıştırıyorsun ama dostum? Biraz çelişiyorsun gibi.

Tanımadığın insana neden para gönderiyorsun peki?

Ben eğer ki tek bir kişiye para göndermiş olsam dediğinde haklısın fakat burası bir çeviri topluluğu. İş yapıyorlar. Sadece ben yokum burada. Yüzlerce binlerce kişi bu topluluğa üye. Kolektif bir durum bu. Şirket sonuçta. Yama için adamlara destek olmak için yamayı kullanmak için para ödüyorum tabii ki de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara bağlanmakta bu kadar abartılmaya değer veya kötü bir şey yok boş heyecan yaratmışsınız. Zaten kişinin kötü bir şey yaptığına tanık olursanız hemen kontrolü elinize alıp sistemden atabiliyorsunuz, çok boş olay.

Ben eğer ki tek bir kişiye para göndermiş olsam dediğinde haklısın fakat burası bir çeviri topluluğu. İş yapıyorlar. Sadece ben yokum burada. Yüzlerce binlerce kişi bu topluluğa üye. Kolektif bir durum bu. Şirket sonuçta. Yama için adamlara destek olmak için yamayı kullanmak için para ödüyorum tabii ki de.
Bu grup epeydir piyasada çeviri yapıp satan bir grup. Bilgisayarına bağlanıp dosyaları kontrol etmek istemeleri de gayet normal bir şey. Sana şunu şunu yap demeleriyle bilgisayarına bağlanıp işlem yapmaları hem daha sağlıklı hem de vakitten tasarruf sağlayacak.

Bu grup epeydir piyasada çeviri yapıp satan bir grup. Bilgisayarına bağlanıp dosyaları kontrol etmek istemeleri de gayet normal bir şey. Sana şunu şunu yap demeleriyle bilgisayarına bağlanıp işlem yapmaları hem daha sağlıklı hem de vakitten tasarruf sağlayacak.
Bağlanıp görebileceği dosyaların resimlerini attım kendilerine zaten ki dosyalarda bir sorun gözükmüyor diye yanıtladı.

Yazışma resimlerini paylaşmam etik olursa buyurun tüm yazışmaları paylaşırım kim nasıl konuşmuş,nasıl davranıpi yaklaşmış net görürsünüz.

Bir taraf hakkında iddia da bulunurken bunu kanıtlamak gerekir.
Diyelim ki her şey kanıtlandı ve dediğiniz durumların hepsi mevcut; başlıkta belirtildiği üzere "rezillik-küstahlık" tarzında bir yaklaşım yok. Fakat sizin de haklı olduğunuz taraflar var. Öncelikle, zamanında ben de bir firmanın Discord sunucusundan yardım talep etmiştim ve bilgisayarıma bağlanmıştılar, buraya kadar sorun yok. Bağlantı yapıldıktan sonra işlem gerçekleştirilirken masaüstünde olan dosyalarımı inceleyip benimle geyik muhabbeti yapmaya çalıştılar. Bunu her firma yapacak diye bir şey yok fakat diğer arkadaşların aksine sizin "gizlilik" kapsamında bağlantıya izin vermemenizi haklı buluyorum. Bunun aksine arkadaşların "işimizi uzatıyorsun" çıkışı yanlış olmuş. Son olarak ödeme konusu ve Discord üzerinden engelleme konusu da doğruysa (ki delile muhtaçtırlar) ayıp etmişler.
Bazı arkadaşlar her çevirinin çalışamayacağını söylemişler, çeviri yaptığını söyleyen ve bunun için ücret talep eden bir firma neden çalışmayan çeviri satıyor o halde? Çalışmadığı fark edilirse ya kullanımdan kalkmalı ya da düzeltilmeli bunun çözümü budur.
Bir de firmayı dinlemek gerek, eğer arkadaşlar sizin dediğinizden farklı şeyler söyler ve bunu kanıtlarsalar özür dilemeniz gerekir.

Bir rezillik yok adamlar sorununuzu çözmek için size destek sunmuş siz desteği reddetmişsiniz.
PC ye bağlanmasını kabul etmemiş olmam desteği reddetmiş olmam anlamına gelmiyor.Yazılı bir şekilde iletişim kurarakta destek verilip çözüme ulaştırılabilirdi uğraşmak istemiş olsalardı...

Arkadaşın ilk konuyu oluşturduğu mesaja bakılırsa Anonymus çok acemice konuşmuş. Sen para karşılığı bir iş yapıyorsan biraz ciddi kelimeler kullanman gerek, inşallah falan? Üstüne arkadaşın dediği gibi üyelik iptali diyince direkt banlamaları da çok acemice.

Yeni konular

Geri
Yukarı