Anonymous Çeviri pahalı mı?

Arkadaşlar asgari ücret 11 bin lira olmuş günlüğünüz 500 liraya geliyor. adamlar 108 TL istiyor aylık. birisi yazmış ki yasal değil cart curt... kardeşim adam faturasını kesiyor vergisini ödüyor
Türkçe yama yasal değil, dijitalde kim vergi verecek böyle yanlış bilmiş konuşmayın. Canlı kanlı restoran lokantalardan vergi toplanabildi de kaldı bunlar.

Kardeşim o zaman gidiyorsun ingilizce öğreniyorsun. Beleşe ekmek yok. İstediğin oyunun türkçe olmasını istiyorsan vereceksin o parayı.
Beleşe ekmek demedim konuyu baştan oku. Gereksiz bu kadar harcıyorum hesabıyla yanlış konuşan bir çocuksun hadi işine bak gereksiz meşgul etme bizi.

Türkçe yama yasal değil, dijitalde kim vergi verecek böyle yanlış bilmiş konuşmayın. Canlı kanlı restoran lokantalardan vergi toplanabildi de kaldı bunlar.

Kardeşim adam üye olurken T.C istiyor abonelik aldığında direkt faturanı kendin görüyorsun. Bizim tarafımızdan( TR ) bir haksız kazanç vs söz konusu değil. Oyun firmaları tarafından bakıyorsan olaya durum daha bile beter

Hocam konuyu okursanız ben bedava olsun demedim bedava peynir fare kapanında olur ona sözüm yok zaten. 1 oyun 1 aya bitiyor, ben bütün oyunları alamam. 1 oyun için 108.5 TL çok para. Bu sistem yanlış diye düşünüyorum o yüzden söylendim.

Beleşe ekmek demedim konuyu baştan oku. Gereksiz bu kadar harcıyorum hesabıyla yanlış konuşan bir çocuksun hadi işine bak gereksiz meşgul etme bizi.

Yanlış konuşmuyorum sana bu para pahalı geldiyse verme. Git ingilizce kursuna yatır gelişimine katkı yap.

Dostum adamlar kendi elleriyle yazmıyor ki. Makine çeviri ile yapıyorlar.

İyi de dostum burada yine bir emek var makine çevirileriyle bir sürü site kurup satan bir insan olarak sermaye sıfır ama günde harçlığımı çıkarabilmek için 7-8 saat çalışıyordum ünideyken ki elemanlar hikayesi 50-60 saat süren oyunları da çeviriyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…