Anonymous Çeviri - Yeni Projeler İçin Anket

Yeni Projeleri Siz Belirleyin!

• Oy verenlerin toplamı
    313
  • Anket kapandı .
Daha fazla  
Selamlar!

Yeni proje(ler)imizi sizlerin belirleyeceği anket an itibarıyla başlamıştır! Bu konu üzerinden oylarınızı verebilirsiniz!
- Elden Ring gibi, zaten planlarımız arasında olan oyunları ankete dahil etmedik :)
- Anketlerde oyunlara ve türlere olan genel ilgili ölçtüğümüzü unutmayın lütfen.
- Ankette birden fazla oy kullanabilirsiniz. Lütfen sadece "çevirisi olsa da oynasam" diyeceğiniz oyunlara oy verin :)
- Ankette istediğiniz oyunun yeterli oy alamaması sonsuza kadar çevrilmeyecek demek değildir. Dilediğiniz oyun hakkında bizden "Sponsor Üyelik" için bilgi alabilirsiniz.
- Anket 4 gün sürecektir.

İyi olan, iyi propaganda yapan ve (lütfen) kelime yükü az olan kazansın!
Sevgiler!

"Halo: Infinite" olabilir. Yakın zamanda oynayacağım, Türkçe Yama ben ve benim gibi kişiler için çok iyi olacaktır :)

Pathfinder: Kingmaker gibi bir crpg dururken gerisini boşverin. Saatlerce dolu dolu içeriğe erişmek için bir nimet bence.

Pillars ve kendi pcim olduğunda ilk oynadığım oyun olan fableye verdim. Fable verme sebebim biraz nostaljik. Anılarım depreşti. Gerçekten çok iyi oyundu fable. Bu tür büyük ekiplerden pillars gibi, grim dawn gibi (ankette olmasa da-örnek olsun diye söyledim) veya pathfinder gibi çeviriler görmek isterim açıkçası. Her ne kadar çoğu çevirileri kendim kullanmayacak olsam da kullanacak faydalanacak birçok insan var bu çevirilerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı