Anoymus çeviri uygulaması virüslü çıkıyor

AteşMalik

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba anoymus çeviri programını indiriyorum lakin her indirdiğimde virüs çıkıyor başka önerebileceğiniz çeviri programı var mı veya bu sorunu nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
He kral anladık adamlara iftira ata ata bezdirteceksiniz. Kanıtın nerede vürüslü olduğuna dair niye insanların ekmekleriyle oynuyorsunuz bu kadar rahat?

Hocam bir sakin ol bu kadar büyütmeye gerek yok norton antivirüs programı var bende anoymus WinRAR'dan açınca indirmeye çalışınca virüs tespit ediyor benim Norton antivirüs yani yoksa benim herhangi bir iftira atmaya niyetim falan da yok yani ben istemez miyim oyunu Türkçe oynamayı.

Server değişikliği yaptıkları için defender virüs olarak algılıyor, virüs yok false positive. Discord adreslerine gidip yardım alabilirsin.
Kardeşim Norton antivirüs programı var bende tehlike saplandı diyor ve indirmiyor

Server değişikliği yaptıkları için Defender virüs olarak algılıyor, virüs yok false positive. Discord adreslerine gidip yardım alabilirsin.

Kardeşim Norton antivirüs programı var bende tehlike saplandı diyor ve indirmiyor.

Kendi sitesinden mi indirdin?

Evet tabii.

Server değişikliği yaptıkları için Defender virüs olarak algılıyor, virüs yok false positive. Discord adreslerine gidip yardım alabilirsin.

Kardeşim Norton antivirüs programı var bende tehlike saplandı diyor ve indirmiyor.

Kendi sitesinden mi indirdin?

Evet tabii.

hocam bu oluyor.
Virüslü çıkıyor derken? Ekran görüntüsü atar mısın?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-20 214056.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-20 214056.png
    247,3 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

Geri
Yukarı