Anoymus çeviri uygulaması virüslü çıkıyor

Mesajlarınıza ulaşılamıyor maalesef. Sohbetteki mesajlardan yola çıkarak söyledim. Haksız bir durum varsa kusura bakmayın, Anonymous adına ben özür dilerim. Ama sunucunun en fazla ban atanı olarak konunun gereksiz uzadığının ve bu yüzden banlandığınıza olan inancım devam ediyor.
Evet konu gereksiz uzamıştı. bende kapatmıştım zaten. sadece birisi gelip sorduğunda ''özel bir nedenleri vardır'' söyledim yöneticinizde sinirlenip banladı olanlar bu. sağlık olsun diyelim.

Nesi iftira hocam? İnsanların emeği var doğru lakin oyunun Türkçe yaması oyunun fiyatı kadar alt tarafı çeviri yapıyorsun. Ayrıca ben aylık üyelik aldım Far Cry 6 için modlarla beraber çalışmadı iade istedim vermediler.
Nerede o eski ekipler. Sırf oyunu sevdikleri için Türkçe yapan ya da sadece bağış açan. Bir şeye gönül verip yapınca gayet iyi oluyor ama işe çevirip fahiş fiyatlar isteyince Japonca bile oynayası geliyor insanın.

Nerede o eski ekipler. Sırf oyunu sevdikleri için Türkçe yapan ya da sadece bağış açan. Bir şeye gönül verip yapınca gayet iyi oluyor ama işe çevirip fahiş fiyatlar isteyince Japonca bile oynayası geliyor insanın.

Sinnerclown var hocam, ücretsiz çevirileri, destek olmak isteyen bağış şeklinde 6 aylık veya 1 senelik üyelik alabiliyor(zorunluluk yok). Mass Effect legendery Edition için olanı kullanıyorum şu an, iş görüyor.

Sinnerclown var hocam, ücretsiz çevirileri, destek olmak isteyen bağış şeklinde 6 aylık veya 1 senelik üyelik alabiliyor(zorunluluk yok). Mass Effect legendery Edition için olanı kullanıyorum şu an, iş görüyor.

Hocam onlar makine çevirisi kullanıyorlar diye duydum.

Nerede o eski oyunlar? Hepi topu 20 bin kelimeden oluşan. Şimdiki gibi yüz binlerce, milyonlarca kelime olmayan...

Kimse kimsenin neyi çevirdiğine karışmıyor. Gönüllü çeviri yapmak isteyen hala yapabilir. Ha uğraşan olur mu? I ıh.

Nerede o eski oyunlar? Hepi topu 20 bin kelimeden oluşan. Şimdiki gibi yüz binlerce, milyonlarca kelime olmayan...

Kimse kimsenin neyi çevirdiğine karışmıyor. Gönüllü çeviri yapmak isteyen hala yapabilir. Ha uğraşan olur mu? I ıh.

Skyrim 1 milyon kelimeye yakındı ve bedava çevrildi.

Programı halletim ama bakın siz para kazanmak istemiyorumsunuz banka kartı kabul etmiyorumsunuz bende kredi kartı yok ne yapacağım peki şimdi bakın size saygım sonsuz ama sizin için kredi kartı alamam ben şuna İngilizce oynamak zorundayım.

Skyrim 1 milyon kelimeye yakındı ve bedava çevrildi.

Evet, 935 bin kelime. Güneş tutulması gibi nadir bir olay.

Programı halletim ama bakın siz para kazanmak istemiyorumsunuz banka kartı kabul etmiyorumsunuz bende kredi kartı yok ne yapacağım peki şimdi bakın size saygım sonsuz ama sizin için kredi kartı alamam ben şuna İngilizce oynamak zorundayım.

Banka kartı ile de alım yapabiliyorsunuz. Yenilenmeyen üyelik, 3 aylık, 6 aylık, senelik gibi farklı seçenekler de var. Discord sunucumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Evet, 935 bin kelime. Güneş tutulması gibi nadir bir olay.

Banka kartı ile de alım yapabiliyorsunuz. Yenilenmeyen üyelik, 3 aylık, 6 aylık, senelik gibi farklı seçenekler de var. Discord sunucumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Ben üye ol kısminda üye oluyorum lakin fiyat için banka kartı kabul etmiyor hani bir buton olsa oda yok
Not: Doscord yok bende buradan yardımcı olursanız iyi olur.

Geri
Yukarı