Antalya'da üniversite tavsiyesi

SupremeMB

Hectopat
Daha fazla  
Sıralamam 316k(say) geldi.
1)Antalya'da bölüm tavsiyeniz var mı?(bölüm fark etmez)
2)biyosistem mühendisliği veya uzay bilimleri ve teknolojileri nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akdeniz üniversitesindeyim ben eem 1. sınıfa geçtim. Hazırlık olarak gerçekten iyi bir sene geçirdim iyi bir eğitim verdiler. Kampüs olarak çok büyük bir alana sahip kütüphane sahalar kortlar vs. hepsi mevcut. Konum olarak konyaaltında kalıyor ve sahile yakın. Eksikleri olarak da geçen sene öğrenciler için bir etkinlik fazla yapılmadı. Gençlik festivalleri vs. olmadı. Sosyal olarak kulüpler aktif ve çeşitli imkanlar sağlanıyor. Ben Antalya'da yaşadığım için burayı tercih ettim. Güzel bir üniversite fakat realist olmak gerekirse bir hacettepe Marmara gibi bir prestiji yok.

Akdeniz üniversitesindeyim ben eem 1. sınıfa geçtim. Hazırlık olarak gerçekten iyi bir sene geçirdim iyi bir eğitim verdiler. Kampüs olarak çok büyük bir alana sahip kütüphane sahalar kortlar vs. hepsi mevcut. Konum olarak konyaaltında kalıyor ve sahile yakın. Eksikleri olarak da geçen sene öğrenciler için bir etkinlik fazla yapılmadı. Gençlik festivalleri vs. olmadı. Sosyal olarak kulüpler aktif ve çeşitli imkanlar sağlanıyor. Ben Antalya'da yaşadığım için burayı tercih ettim. Güzel bir üniversite fakat realist olmak gerekirse bir hacettepe Marmara gibi bir prestiji yok.
Cevabın için teşekkür ederim.
Akdeniz Ünv. için bu sıralamaya önerin var mı?

Cevabın için teşekkür ederim.
Akdeniz ünv. İçin bu sıralamaya önerin var mı?

Yani çok zor bunun cevabını vermek ama bu sıralamalardan arkadaşlarım vardı hazırlık sınıfında ziraat mühendisliği okuyan. Çok mantıklı bir seçenek sera şehri olarak ziraat okumak. Ama bu sadece bir öneri diğer bölümler hakkında bir şey söyleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı