Anti-virüs Önerisi

Eğer kendine güveniyorsan, yani saçma sapan reklamlara tıklamıyorsan en hafif ve asla bir Kaspersky veya Norton etmese de yeterli korumayı "Microsoft Security Essentials" sağlayacaktır, ücretsiz olması da cabası. MSE çıktığından beri ağır antivirüs kullanmıyorum daha bir sorun da yaşamadım, makinenin boşuna yorulmasına karşıyım.

Edit; USB bellekten gelen virüsler de olmasa onu da kullanmayacağım.

Eğer kendine güveniyorsan, yani saçma sapan reklamlara tıklamıyorsan en hafif ve asla bir Kaspersky veya Norton etmese de yeterli korumayı "Microsoft Security Essentials" sağlayacaktır, ücretsiz olması da cabası. MSE çıktığından beri ağır antivirüs kullanmıyorum daha bir sorun da yaşamadım, makinenin boşuna yorulmasına karşıyım.

Edit; USB bellekten gelen virüsler de olmasa onu da kullanmayacağım.

Kendime güveniyorum, fakat seninde dediğin gibi USB'den geleceklerden ve girdiğim sitelerde gelen virüslerden endişeliyim. Bir foruma giriyorum 10 tane birden reklam çıkıyor hangisinin karşısında durayım, bu yüzden kullanıyorum bende.

Kişisel tavsiye olarak Avira free+Spybot+Antilogger+Full Windows yaması işini görür. Ayrıca bütün sürücülerini, programlarını güncel tutmanı tavsiye ederim. Sadece antivirus programlarını değil bütün programlarını. Örneğin Chrome,Flash,Java vb.

Geri
Yukarı