Anti-Virüs Taraması duruyor

engin123

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Dün Kaspersky AntiVirüs indirmiştim ve 1 aylık deneme sürümü kullanıyorum. Dün gece antivirüs taraması yapıp sabaha kadar bilgisayarı açık tutmayı düşündüm. Full Scan'ı başlattım ve ekranı kapatıp uyudum. Şimdi kalkıp baktığımda ise tarama bitmiş olarak gözüküyor ancak tarama ben yattıktan 30 dk - 1 saat sonra bitmiş gözüküyor. Halbuki daha taranacak çok şey vardı ve ben de bilgisayar uzun süre hareketsiz durunca taramayı durdurmuş diye düşündüm. Sizce nedeni ne olabilir? Uyku modu kapalı yani ne olursa olsun bilgisayar ne kadar beklerse beklesin uyku moduna girmiyor. Önceden buna benzer bir şey dosya indirirken olmuştu, bu yüzden uyku modunu kapatmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda ne kadar veri bulunuyor? Taranacak dosya sayısı az ise bilgisayar özelliklerine de bağlı olarak kısa sürede tarayıp bitirmiş olabilir. Tarama tamamlandı şeklinde uyarı görüyorsanız problem yoktur.

Bilgisayarınızda ne kadar veri bulunuyor? Taranacak dosya sayısı az ise bilgisayar özelliklerine de bağlı olarak kısa sürede tarayıp bitirmiş olabilir. Tarama tamamlandı şeklinde uyarı görüyorsanız problem yoktur.
1 TB'lik hard diskte 300-350 GB boş yer var. Bilgisayarın ekranının kapatmadan önce 6 saat kaldı yazıyordu. Ben ekranı kapattıktan 1 saat sonra bitmiş gözüküyor. Bilmiyorum nedense tam bitmemiş gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı