Anticheat HDD banı nasıl kaldırılır?

Clodybye

Centipat
Bir oyunda 1.6 yani Anticheat ban yedim. HDD spoofer, format, MAC vb. şeyler kaldırmadı işlemci banı atıyor diyorlar.

Fakat HDD degiştim ban yedikten sonra banım kalktı, kaldırabilir miyim tekrar?

Bir HDD almak istemiyorum.

Bilen yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir oyunda 1.6 yani Anticheat ban yedim. HDD spoofer, format, MAC vb. şeyler kaldırmadı işlemci banı atıyor diyorlar.

Fakat HDD degiştim ban yedikten sonra banım kalktı, kaldırabilir miyim tekrar?

Bir HDD almak istemiyorum.

Bilen yok mu?
HDD ban kaldırmayı biliyorum ama yardımcı olmayacağım. Kimse de boşuna ısrar etmesin. Hile kullanmayı lütfen bırakın. Siz hile kullanırken çok oyuncusunun canı yanıyor.

HDD ban kaldırmayı biliyorum ama yardımcı olmayacağım. Kimse de boşuna ısrar etmesin. Hile kullanmayı lütfen bırakın. Siz hile kullanırken çok oyuncusunun canı yanıyor.

Banı ben yedim kardeşimle oyunyorum genelde HDD degiştim bu kez o yemiş fakat şu an hile açmayacağız zaten. HDD kaldırabiliyorsundur fakat HDD atmakla kalmıyor dostum internette bir tane spoofer indirip de kalkmıyor yani :)

HWID ban yemişsin. Geçmiş olsun. Tek çaresi soğuk su içmek olur üstüne.

Sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ban yiyenlerin ortak özelliği kardeşi, abisi veya kuzenleri ile aynı oyunu aynı PC üzerinden oynamaları. Acayip bir rastlantı.
Pardon yhaaaa kuzenin oynamış.

+ VAK yedin karşim.
- Valla kuzenimdi.
- Gaben noldu ya profil resmin gitmiş.

(Mizah amacıyla yazım hatası yapılmıştır. Moderatörler lütfen torelans gösterin.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı