Zula donanım banı nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Windows 10

Zinar07

Picopat
Yer
Antalya Muratpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Zula da sanırım donanım banı yedim haziran 2020'den beri oyuna giremiyorum her girdiğimde oyun atıyor ve sınırsız ban yiyordum. Geçenlerde IP değiştirdim yine girdim bu sefer lobiye attı ve B12 güvenlik sistemi seni maçtan uzaklaştırdı dedi bilgisayara 30 kez format attım işe yaramadı. Babamın iş yerindeki bilgisayarı getirdim ve bizim internete bağlayıp oynadım herhangi bir oyundan atma durumu yoktu demek ki sorun benim bilgisayarımda. Yemin ederim ki hile açmadım. Desteğe yazıyorum hile açmışsın sil diyorlar D diskini tamamen temizledim C diskinede format atmıştım zaten. Kuzenim donanım banı olabilir dedi donanım banım nasıl kalkar?

Konuyu okumdan yorum yapmayın!

Boş ver, o oyun için uğraştığına değmez. Diğer çoğu oyunda donanım banı kalkmıyor diye biliyorum, yanlışsa düzeltirler ama ben dediğim gibi oynamayın oyunu, oynadığınız zamana yazık. Uğraştığınız zamana yazık.

İnsanlar oynayacağı oyunları kendisi seçer sen başka seversin o başka sever.
Konuyu okumdan yorum yapmayın!

Arkadaşlar ben Zula da sanırım donanım banı yedim haziran 2020'den beri oyuna giremiyorum her girdiğimde oyun atıyor ve sınırsız ban yiyordum. Geçenlerde IP değiştirdim yine girdim bu sefer lobiye attı ve B12 güvenlik sistemi seni maçtan uzaklaştırdı dedi bilgisayara 30 kez format attım işe yaramadı. Babamın iş yerindeki bilgisayarı getirdim ve bizim internete bağlayıp oynadım herhangi bir oyundan atma durumu yoktu demek ki sorun benim bilgisayarımda. Yemin ederim ki hile açmadım. Desteğe yazıyorum hile açmışsın sil diyorlar D diskini tamamen temizledim C diskinede format atmıştım zaten. Kuzenim donanım banı olabilir dedi donanım banım nasıl kalkar?

Size ne kadar inanabilirim bilmiyorum fakat inandığımı var sayarak konuşuyorum güvenli olmayan bir siteden bir dosya indirip onu Zula'nin dosyasina atmiş olabilirsin.

Kullanmadım demişsin. Belki kullanmamışsındır Zula da ama indirmişsindir. Ya da başka bir oyunda yapmışsındır. Eğer öyle ise umarım banın kalkmaz.

Allah kuran çarpsın bir bilgisayar oyununda bile hile yapmadım.

Hile mi açtın?

Açmadım.

Yeni hesap açıp girmeyi deneyin. Zula hiç oynamadım pek bir bilgim yok ama donanım ban yediyseniz sistem yenilemeniz gerek.

Tüm hesaplarda sınırsız ban yiyor yeni hesap ta açtım olmadı hile de açmadım Allah kuran çarpsın ki hem Zula çeken rainlox diye YouTuber var ben ondan kazanmıştım 1 hesabımı hile açmaya korkardım zaten ve açmayı da hiç düşünmedim. Ayrıca sistem yenilemek derken yeni bilgisayar mı almam lazım çünkü bilgisayara çok format attım.
İnsanlar oynayacağı oyunları kendisi seçer sen başka seversin o başka sever.

Size ne kadar inanabilirim bilmiyorum fakat inandığımı var sayarak konuşuyorum güvenli olmayan bir siteden bir dosya indirip onu Zula'nin dosyasina atmiş olabilirsin

Hayır hiçbir oyunda hile açmadım ben
Yeni hesap açarak denedin mi? Bir dene ya senin Zula hesabında yapıyor. Ya da bilgisayarında yapıyor.

Bir sürü hesapta denedim düzelmiyor.
Boş ver, o oyun için uğraştığına değmez. Diğer çoğu oyunda donanım banı kalkmıyor diye biliyorum, yanlışsa düzeltirler ama ben dediğim gibi oynamayın oyunu, oynadığınız zamana yazık. Uğraştığınız zamana yazık.

Vatan haini XD :D hahahaha ;)

Son düzenleme:
Faydası olurmu bilmiyorum harddisk seri numarasını değiştiren programlar var belki işine yarar. Ben bi ara kullanıyordum ban yedikçe seri numarasını değiştirip tekrar tekrar girebiliyodum. Zulayı kastetmiyorum ben bi forum için kullanıyodum ama belki zula'da da işe yarar.

Faydası olur mu bilmiyorum harddisk seri numarasını değiştiren programlar var belki işine yarar. Ben bir ara kullanıyordum ban yedikçe seri numarasını değiştirip tekrar tekrar girebiliyordum. Zula'yı kastetmiyorum ben bir forum için kullanıyordum ama belki Zula'da da işe yarar.

Teşekkürler denerim
Bu kadar uğraşmamak gerek, başka bir sürü oyun var dünyada onları deneyin. Tek bir oyunda takılı kalmak iyi bir şey değil.

Kanka benim bilgisayar sadece Zula'yı kaldırıyor sistem özelliklerim acayip kötü.
Benim arkadaşım wallhack açtı, rekabetçide belli ederek oynadı. Ama 1 ay sonra falan ban yedi. Hile sistemi çok kötü Zula'nın. Siz nasıl yediniz anlamadım. Bilgisayarınızda Cheat Engine'ya da torrent oyunlar falan var mı?

Yok
Ya donanımla ne alakası olacaktır ki ben onu Celeron N2830 ile grafik kartsız ve 2 GB RAM Windows 10'la açmıştım 30 FPS görüyordu.
benim pc ddr 2 2 gb ram 1 gb ekran kartı ama donmadan 90 fps oynuyordum

Zula.

Kullanmadım demişsin. Belki kullanmamışsındır Zula da ama indirmişsindir. Ya da başka bir oyunda yapmışsındır. Eğer öyle ise umarım banın kalkmaz.

Zula'nın hile sistemi aşırı kötü, hile kullanmasanız dahi ban atılabiliyor. Bizzat şahit oldum yani, konuya gelirsek kaldırmadıkları sürece açılmaz, HWID spoofer ile girebilirsiniz anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı