Antivirüs kullanılmalı mı?

Merhabalar. Benim sorum şu, ben internette videolar izliyorum ama program vb. indirmiyorum. Minecraft vb. oyunlar oynuyorum program indirmekle işim olmaz.
Antivirüs kullanmam doğru olur mu ve hangi antivirüsü kullanayım?

Norton 360 Security gamer serisi 1dolara düşmüştü yıllık normalde 99 $ 1$'a düştü. Forumda konusu var. İstersen onu alabilirsin. Diğer antivirüslere göre performans düşüşü yaratmaz.

Tabii ki kullanmalısın. Malwarebytes ve Kaspersky güzeldir. Kaspersky için 90 günlük kod:
3M3K9-5R92s-ZDH5Y-NA944

Kod paylaşırken, kaynağını belirtirseniz sevinirim.

Ek olarak, antivirüs kullanmak şart değil. Kendinizi koruyacak kadar bilgili iseniz sağlam bir güvenlik duvarı kurun yeterli olabilir. Tabii gelen dosyaları taratmak için Malwarebytes de olmalı, gerçek zamanlı koruması kapalı.

Kod paylaşırken, kaynağını belirtirseniz sevinirim.

Ek olarak, antivirüs kullanmak şart değil. Kendinizi koruyacak kadar bilgili iseniz sağlam bir güvenlik duvarı kurun yeterli olabilir. Tabii gelen dosyaları taratmak için Malwarebytes de olmalı, gerçek zamanlı koruması kapalı.

Ben lisans kodunu yazdım deneme sürümü vardi bende 31 günlük yazdim lisansı hale 31 gün diyor?

Ben lisans kodunu yazdım deneme sürümü vardi 31 günlük yazdim lisansı hale 31 gün diyor?

İşte, bu yüzden asıl konuyu paylaşın işte. O kod, normal Kaspersky için değil. Kısacası, verdiğim linkteki Kaspersky için geçerli.

Geri
Yukarı