Antivirüs önerisi

Bir iş yeri bilgisayarı için Bitdefender Free yeterli olur mu? Yoksa Malwarebytes mi önerirsiniz?

"İş" kullanımı için buyurun iyiden kötüye bir sıralama 1 iyi, 5 kötü gibi.

1.Kaspersky (iş için en iyisi)
2.Bitdefender (en iyi güvenlik hizmetlerinden birisi)
3.Malwarebytes (spyware, agent ve diğer casus, miner gibi yazılım virüslerinden korkunuz varsa bir numaradır)
4.Norton
5.ESET
Yeterlidir.

Antivirüs önerisi.

Bence virüs programları çok da gerekli değil ya yerine göre değişir gerçi de gerekli Windows güncellemeleri tarayıcı, da reklam engelleyici kullansan her yerden dosya falan filan bir şey indirmezsen sorun olacağını hiç sanmıyorum istersen Kaspersky Internet Security iş görür bence.

"İş" kullanımı için buyurun iyiden kötüye bir sıralama 1 iyi, 5 kötü gibi.

1.Kaspersky (iş için en iyisi)
2.Bitdefender (en iyi güvenlik hizmetlerinden birisi)
3.Malwarebytes (spyware, agent ve diğer casus, miner gibi yazılım virüslerinden korkunuz varsa bir numaradır)
4.Norton
5.ESET
Yeterlidir.

Kaspersky sadece deneme sürümü var galiba o yüzden Bitdefender Free indirdim zaten öyle sağdan soldan bir dosya indirilmeyeceği için korur diye düşünüyorum

Kaspersky sadece deneme sürümü var galiba o yüzden Bitdefender Free indirdim zaten öyle sağdan soldan bir dosya indirilmeyeceği için korur diye düşünüyorum.

Aslında test raporlarına göre bakman daha iyi olur. Buradaki millet saçmalamada bir numara :D ben sadece tavsiye verdim (konu takibi bırakılmıştır)

Yeni konular

Geri
Yukarı