Antivirüs Programı Gerçekten Gerekli mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trojanlar genelde ekran kartı yakmak yerine veri çalarlar zaten. :)
Madem indirdiğinin içerisinde zararlı olduğunu biliyorsun zorun nedir de indirip onca zararlıyı bilgisayarına bulaştırıyorsun?
İnsan hiç bile bile kendini uçuruma atar mı?

Zahmet olmazsa şu program ile bir tam tarama sonucu gönderir misin sonucu merak ettim? (Zararlılarını silmek zorunda değilsin sadece taramanın log dosyasını göndersen yeter.)
Download Emsisoft Emergency Kit
Güncellemeyi unutma. :)
@igayin61

Herhangi bir şey olduğu yok çünkü ne online banka hesaplarında sorun çıkıyor nede online kimliklerde oyunlarda v.b de. :D Hocam 150 mb dosya onu indirmek demek kafadan 20 dk demek sağolsun ttnet kotayı aşınca bildiğin interneti kesiyor. :)

Taşıma yoluyla.

Crackli değildi. Normal sürümdü.
Taşıma yolundan sanırım usb bellek, vb. depolama aygıtlarını kast ediyorsunuz.
Bu şekilde yapılan bir veri hırsızlığının basına yansımış haberi varsa paylaşmanız mümkün mü?

Şahsen ben kullanıyordum ve defalarcada autorun bulduğuna onaylayınca sildiğine şahit oldum.

Herhangi bir şey olduğu yok çünkü ne online banka hesaplarında sorun çıkıyor nede online kimliklerde oyunlarda v.b de. :D Hocam 150 mb dosya onu indirmek demek kafadan 20 dk demek sağolsun ttnet kotayı aşınca bildiğin interneti kesiyor. :)

@igayin61 İnternet download manager kullanmanı öneririm akk geçilince bile 1 Mbps hız arttırımı yapabiliyor. (Tabi deneme sürümü sonrasında lisanslı kullanman gerekli.)
O hesapların şifrelerini çalıp içerisindeki paranın artmasını beklemediklerini en son büyük bir soyguna uğramayacağını nereden biliyorsun. ;)

Bu şekilde yapılan bir veri hırsızlığının basına yansımış haberi varsa paylaşmanız mümkün mü?
Bu şekilde yapılan bir şirket nasıl olabilir (İnterneti olmayan bir şirket olmaz)? Haberlere neden çıksın? Aslında benzerini zaten bu konu altında açıkladım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı