Antivirüs programı kullanmak gerekli mi gereksiz mi?

Bendeki bir paranoya düzeyine girdi arkadaşlar. Bilgisayarımda tuttuğum özel bir veri yok oyun oynuyorum sadece ama performans kaybı yaşamaktan çekindiğim için torrent vesayir şeylerden uzak duruyorum. Yine söylediğim gibi en basitinden bi türkće yama kuracakken bile şüpheyle yaklaşıyorum

Bendeki bir paranoya düzeyine girdi arkadaşlar. Bilgisayarımda tuttuğum özel bir veri yok oyun oynuyorum sadece ama performans kaybı yaşamaktan çekindiğim için torrent vesayir şeylerden uzak duruyorum. Yine söylediğim gibi en basitinden bi türkće yama kuracakken bile şüpheyle yaklaşıyorum
Sakin ol. Abartiya gerek yok.
Güvenli ama büyük dosyalar yüklenmediği için onlarda sıkıntı oluyor.
Yamalar ne kadar buyuk olabilir ki? Yamalara pek hakim degilim.

Türkçe yamada bile virüse denk gelinmesi normal. Bunu yapanlar çok oluyor forumda da konuları vardı.

Yamalar ne kadar buyuk olabilir ki? Yamalara pek hakim degilim.
Evet yamalarda sıkıntı olmaz ben tüm mesajı okumadım genel olarak torrent oyunlar için söylediniz sandım.

Türkçe yamada bile virüse denk gelinmesi normal. Bunu yapanlar çok oluyor forumda da konuları vardı.

Evet yamalarda sıkıntı olmaz ben tüm mesajı okumadım genel olarak torrent oyunlar için söylediniz sandım.
Ama yine de ne bileyim yani olası ihtimallerden sonuçta. Ama bence de güvenilir sitelerden misal oyunçeviri gibi yerlerden bir sıkıntı olacağını ben de düşünmüyorum da her yamayı da orada bulamıyoruz malesef 😀

Geri
Yukarı