Antivirüs programları farklı sonuç veriyor

Emrekarahan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Avast ve Kaspersky kullanıyorum. İkisi de farklı sonuç veriyor. Avast virüs buluyor diğeri bulmuyor. Hangisine güvenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Avast ile o virüsü silin taş atıp kolunuz yorulmaz.

Silmesi için para istiyor üyelik almam gerekiyor o yüzden soruyorum yoksa ben de biliyorum silmeyi.

Avast'ı kovun gitsin. Gerçek virüsü bulamazken olmadık şeylere korkusundan virüs muamelesi yapar.
Kaspersky hem koruması hem de veri tabanı ile güvenilir bir yazılım.

O zaman Kaspersky'dan devam.

Silmesi için para istiyor üyelik almam gerekiyor o yüzden soruyorum yoksa ben de biliyorum silmeyi.

O zaman Kaspersky'dan devam.
Virüsün adı ne? Benim virüsü Avast falan her şey buluyor ama Kaspersky ile Malwarebytes bulamıyor.

Avast'ı kovun gitsin. Gerçek virüsü bulamazken olmadık şeylere korkusundan virüs muamelesi yapar.
Kaspersky hem koruması hem de veritabanı ile güvenilir bir yazılım.
31 tane Amtivirüsün bulduğu virüsü bulamıyordu Kaspersky. Böyle bir durum olabilir.

Virüsün adı ne? Benim virüsü Avast falan her şey buluyor ama Kaspersky ile Malwarebytes bulamıyor.

31 tane Amtivirüsün bulduğu virüsü bulamıyordu Kaspersky. Böyle bir durum olabilir.
Kaspersky + Malwarebyte's ile tarama yaptınız ve bir şey çıkmadı, ama Avast ile virüs çıktı, öyle mi?

Gerçek bir antivirüse göre zararsız bir crack için Kapitalist çıkarları korumaya öncelik veren çakma antivirüsler zararlı diyebilir elbette.

Avast'ın bulup da Kaspersky + Malwarebyte's'ın bulamadığı "virüs" nedir? Bir bakalım hele.

31 tane amtivirüsün bulduğu virüsü bulamıyordu Kaspersky. Böyle bir durum olabilir.

Avast kamera erişimi falan diyordu balıklama siteler diyordu direk virüs ismi diyorsa da görmedim ama 3 tane virüs bulundu yazıyordu. Kaspersky bir şey bulmadı ayrıntılı yaptım tarama hatta ama çıkmadı. Bir de Kaspersky deneme üyeliği var sanırım bende bitince normal Free mi üyelik oluyor.

Avast kamera erişimi falan diyordu balıklama siteler diyordu direk virüs ismi diyorsa da görmedim ama 3 tane virüs bulundu yazıyordu. Kaspersky bir şey bulmadı ayrıntılı yaptım tarama hatta ama çıkmadı. Bir de Kaspersky deneme üyeliği var sanırım bende bitince normal Free mi üyelik oluyor.
Evet Free oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı