Antivirus programı önerisi

Meh_met

Hectopat
Ben önceden Kaspersky Free kullanıyordum ama süresi dolduğu için su anda kullanamıyorum çok iyi bir uygulamaydı. Son zamanlarda bilgisayarımda bir yavaşlama var virus olabilir olmasa bile bilgisayarımı korumasız bırakmak istemiyorum. Sizce Avast indirilir mi? Önerileriniz nelerdir?

Malwarebytes ve Kaspersky.

Comodo kullanıyorum, ücretsiz internet güvenlik programı.

Kullanmak isterseniz kurulum esnasında seçeneklere bakın, sizin için gerekmediğini düşündüğünüz bölümleri kurmayabilirsiniz.
Kapsamlı ve ücretsizdir.

Comodo - Gerçek PC koruması basit Antivirus yazılımlarından daha fazlasını gerektirir

DİKKAT; ne kullanırsanız kullanın, ayarları ve program özelliklerini öğrenmeniz çok yararlı olur. Kullanıcı hatası yüzünden virüs bulaşması çok kez görülen bir durum. Mesela her çıkan soruya okumadan cevap vermek gibi, 10 saniyelik okumayı pas geçip sonra sistemde virüs var diyorlar.

Ücretsizlere güvenilmez hocam.
Hocam ben hiçbir yerde ücretli olanların bilgi çalmadığını gösteren bir makale vb birşey bulamadım.
Eğer bilgi çalmadığından emin olduğunuz bir program varsa ilgili delili link atarsanız memnun olurum.

Ayrıca comodo fanı olmamakla beraber sektördeki yerini az biraz biliyorum, avast benzeri bir durumları olduğunu sanmıyorum.

Hocam ben hiçbir yerde ücretli olanların bilgi çalmadığını gösteren bir makale vb birşey bulamadım.
Eğer bilgi çalmadığından emin olduğunuz bir program varsa ilgili delili link atarsanız memnun olurum.
Ücretsiz bi program kullandığımda virüs bulaşmıştı o yüzden hep ücretli kullandım 5 senedir virüs yok

Geri
Yukarı