Antivirus programı önerisi

Bilgisayara tarama yapmak istiyorum. Önereceniz antivirus programı var mı sağlam olan?
Kaspersky baya iyi program herşeyi görüyor eskiden çok kötü diyordum mcaffe'nin görmediği virusleri görüyor vpn var kaspersky password manager'ı var oyun modu var daha çok şeyi var bilgisayarıma türkçe yama indirmiştim aniden gördü trojan olduğunu
Böyle AV'ler çok da işe yaramaz yeğen. Adam FUD RAT attı, Kaspersky bile bulamadı ya. Kur McAfee'ni, bak rahatına. Öyle çok da takmaya gerek yok bunları. İşini bilen adam hangi AV olursa olsun tak önünü keser. Çok güvenme bunlara. Ama önerim McAfee kurman. Güzel bir AV gibi. Linç yemek istemiyorum ama başka bir yerden hocam Kaspersky'a '******tan teyyare' dedi. Kasma kendini, kur birini keyfine bak. Eninde sonunda seni de bulur zaten o zalim adam.

Eski mcaffe kullanıcısıyım ve Skyrim Türkçe yama indirmiştim o dosyanın içindeki trojanı görememişti bende bu bilgisayara Skyrim Türkçe yamasını yükleyim dedim ve Kaspersky onu trojan gördü ve sildi uygulamayı eskiden ben biqle diye bir site vardı ona giriyordum bu sitede gizlice adware yüklüyormuş Kaspersky sayesinde gördüm Kaspersky iyi mcaffe idare eder.

Geri
Yukarı