Antrenmandan sonra göğüs ağrısı

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Önceden böyle bir şey olmuyordu şimdi oluyor bu iyiye işaret mi sizce? Göğüs antrenmanında sadece kolum ağrıyordu şimdi göğsüm ve çok hafiften kollarım ağrıyor.

Yani ağrının ne kadar sürdüğüne bağlı, sonraki göğüs idmaninıza kadar geçmezse mantıksız.

Arka kol ağrıyorsa sorun olmaz. Çünkü bench press dumbbell press vb. hareketlerde triceps yardımcı kas grubu olarak çalışıyor. Ağrının bir sonraki göğüs idmanına kadar geçmesi lazım

Genel bir göğüs ağrısı varsa gelişiyordur. Göğüsün belli bir bölgesiyse yaptığınız hareketi dengesiz veya yanlış yapıyorsunuzdur. Tabii bunlar kas ağrısıysa geçerli. Ağrı daha içten geliyorsa doktora görünmeniz iyi olur.

Genel bir göğüs ağrısı varsa gelişiyordur. Göğsün belli bir bölgesiyse yaptığınız hareketi dengesiz veya yanlış yapıyorsunuzdur. Tabii bunlar kas ağrısıysa geçerli. Ağrı daha içten geliyorsa doktora görünmeniz iyi olur.

Hocam bildiğin göğsün üst kısmı ağrıyor hafiften de alt kısmı gelişme olduğunu bende düşünüyorum çünkü hiç ağrımıyordu önceden göğüs antrenmanında artık hissediyorum.

Yani ağrının ne kadar sürdüğüne bağlı, sonraki göğüs idmaninıza kadar geçmezse mantıksız.

Şu an geçmek üzere çok hafiften ağrı var rahatsız etmiyor 3 de gideceğim antrenmana.

Hocam bildiğin göğsün üst kısmı ağrıyor hafiften de alt kısmı gelişme olduğunu bende düşünüyorum çünkü hiç ağrımıyordu önceden göğüs antrenmanında artık hissediyorum.

Şu an geçmek üzere çok hafiften ağrı var rahatsız etmiyor 3 de gideceğim antrenmana.
Full body mi yapıyorsun?

Ağrılarınızın bir çok sebebi olabilir ancak; ağırlık artırdığınızda, alternatif kas guruplarını çalıştıracak hareketler yaptığınızda yada ara verip tekrar başladığınızda ağrır. Ek olarak yanlış yapılan hareketler sonucunda da ağrıyabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı