Şınav Çekerken Sol Göğüs Ağrısı

Arkadaşlar sadece şınav çekerken sol göğsüm ağrıyor. Dambıl ile göğüs çalışırken falan olmuyor. Şınav çekerken genelde gücüm yerinde oluyor yorulduğum için az çekebiliyorum. Nefes alış-verişi tutturamıyorum şınav çekerken ara sıra (yani nefes alabiliyorum aşağı inerken nefes almak yerine veriyorum ara sıra yanlışlıkla) bununla ilgili mi yoksa başka bir şey ile ilgili mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir süre dinlenince ağrı geçiyor ve bu sadece sol göğüs tarafında oluyor. Genellikle ellerimi yakın tutmaya çalışıyorum göğüs çalışmak için bundan da olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sıcak havalarda (ortamlarda) kalbinizi biraz fazla zorluyor olabilirsiniz. Şınav çekmek yüksek efor gerektiren ve açık havada, doğada yapılması çok daha iyi olan bir spor aktivitesidir. Vücudu ilk ısındırma hareketlerini yeterince yapmadan şınava başlamanız, yani vucut tüm organlarıyla bu aktiviteye tam hazır olamadığı için de bu göğüs ağrıları oluşmuş olabilir. Bir veya iki dambılla çalışma tüm vücudu zorlamaz, ancak şınav tüm vücudu çok zorlar. Askerlikte veya bazı askeri filmlerden bildiğimiz gibi bazen erlere ceza mahiyetinde de uygulanabilir. Zor bir aktivitedir ve sadece belirli şınav sayısını her vücut kaldırıp yapabilir, çok sıcak havalarda özellikle buna çok dikkat edin. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı