AnyDesk bağlantısı ile sistemime virüs bulaştırılmış olabilir mi?

dewilking

Kilopat
Daha fazla  
İtemsatış sitesi üzerinden oyun almıştım, hesapla ilgili sorun yaşayınca satıcı AnyDesk ile bilgisayarıma bağlandı. Şu anda içim hiç rahat değil. Çok kısa bir süre bağlı kaldı ve yaptığı işlemleri kendi ekranımdan yaparken gördüm. Herhangi bir aktarım vs. yapmadı ama habersiz olarak bilgisayarıma virüs bulaştırıp hesaplarımı çalabilir mi? Kendimi rahatlatmak için kullanabileceğim virüs programı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o kadar kısa süre bağlandıysa virüs bulaştırmöş olabilir önce Kaspersky sonra Malwarebytes tarayın bulursa silin ya da sisteme format atın hatta hesapların sıfrelerini değiştirin.

Hocam o kadar kısa süre bağlandıysa virüs bulaştırmöş olabilir önce Kaspersky sonra Malwarebytes tarayın bulursa silin ya da sisteme format atın hatta hesapların sıfrelerini değiştirin.
30 saniye felan bağlı kaldı, Origin hesap şifresi için kendi mailine doğrulama gelmişti hesaba onu yazdı ve çıktı. Ben de ekrandaydım benim bilgisayarımdan bir işlem yapmadı zaten ama benim merak ettiğim görünmeyen bir şekilde atmış olabilir mi?

Sorun olmaz Kaspersky ile taratın içiniz rahat etsin yeter.
Kaspersky ile tarama yaptırdım herhangi bir sorun yok, bişey atmış olsa çıkar mıydı?

Son düzenleme:
30 saniye falan bağlı kaldı, Origin hesap şifresi için kendi mailine doğrulama gelmişti hesaba onu yazdı ve çıktı. Ben de ekrandaydım benim bilgisayarımdan bir işlem yapmadı zaten ama benim merak ettiğim görünmeyen bir şekilde atmış olabilir mi?

Kaspersky ile tarama yaptırdım herhangi bir sorun yok, bir şey atmış olsa çıkar mıydı?

Olsaydı çıkardı hocam sorun yok demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı