Elektronik AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms(GtG) Gaming monitör 7799₺

Nerede yazıyor Freesync olduğu?
Destekliyor hocam bende şimdi baktım.
Screenshot_3.png

20231117_155921.jpg

Ekran kartınız NVIDIA nasıl FreeSync açabiliyorsunuz.

Değişim isteyin.
G- SYNC kullanan arkadaşlarda da çizgiler çıkıyormuş G-SYNC açıp denedim ben.

Son düzenleme:
Ekran kartınız NVIDIA nasıl FreeSync açabiliyorsunuz.

Değişim isteyin.
Freesync şart değil hocam bence. Uğraşmak istemiyorum İstanbul'a gönder bekle falan. Alalı 5 ay falan oldu zaten galiba.

Sırf 1 GtG değil diye mi iade ettin.

Kullandığım süre boyunca en ufak sıkıntısını yaşamadım.

Kutunun üstüne baktım 1ms yazıyor sadece ne GtG ne MPRT yazıyor. Açıkçası çok da önemli değil işimi görüyor ben memnunum.

Evet hocam 1 GtG değil diye. Bu monitör sanırım 4 ms GtG. Ben 1 ms GtG monitör kullanıyorum çok fark var.

MPRT test sonucu merak edenler için
Eki Görüntüle 2014938

Almadan önce şunu söyleyeyim, G-SYNC açtığım zaman ekranın altında çizgiler çıkıyor. Bu monitöre sahip diğer kullanıcılarda da aynı problem mevcut. @AliKemal KUDU sizde de mevcut mu?

Evet hocam 1 GtG değil diye. Bu monitör sanırım 4 ms GtG. Ben 1 ms GtG monitör kullanıyorum çok fark var.
Yapma be hocam aradaki farkı gözle ayırt etmek imkansız gibi bir şey abartıyorsun bence. Nihayetinde ben memnunum 1ms GTG veya 1ms MPRT olmuş çokta önemli değil şahsen.

27 inç fiyatına 24 inç monitör. Ek bir özelliği varsa ben göremedim.
24 inç olması daha yüksek piksel yoğunluğu bu da özellikle oyunlarda daha net görüntü almamızı sağlar. Oyunları cam gibi gözüküyor daha ne olsun.

Son düzenleme:
Hocam elimde 27 inch 144 HZ IPS monitör var Asus'un onu satıp almayı düşünüyorum 27 büyük geliyor bana ama benim monitör kaçtan gider ve ne kadar eklemem gerek onu kestiremiyorum :D
27 inç olduğu için ve kgf varsa, 2500 - 3000 tl civarı bir fiyata satabilirsin tahminimce.

Geri
Yukarı