Elektronik AOC 24" 24G2SPU 3999 TL!

Monitör az önce geldi. Kurulumu yaptım herhangi bir ölü piksel yok, hafif ışık sızması vardı sorun olacak kadar değil ama 15-20dk sonra görüntü gitti ve monitöre güç gelmiyor. Arayıp değişim veya iade talep edecem.

Aldım, 2 gündür kullanıyorum. Kaliteli ve sağlamlık hissiyatı veren bir monitör. Ghosting, ışık sızması yok.

1 adet ölü piksel çıktı maalesef, başlat çubuğuna yakın, sol alt köşede. Dikkat çekmeyen bir yer olduğu için değişim ile uğraşmadım. Özellikle dikkat etmezsen görünmüyor bile.

Aldım, 2 gündür kullanıyorum. Kaliteli ve sağlamlık hissiyatı veren bir monitör. Ghosting, ışık sızması yok.

1 adet ölü piksel çıktı maalesef, başlat çubuğuna yakın, sol alt köşede. Dikkat çekmeyen bir yer olduğu için değişim ile uğraşmadım. Özellikle dikkat etmezsen görünmüyor bile.
Bende de sağ altta ölü piksel çıktı. Fark edilmiyor ama iade etmeli miyim ?

Güncelleme: Tam 1 hafta sonra aradılar ve "Para iadesi yapacağız" dediler. Değişim istediğim halde neden iade veriyorsunuz dediğimde de "Ürün ayıplı olduğu için cayma hakkınız kullanılıyor" dendi ve direkt suratıma kapattılar. Kısaca paramı alıp çalıştırdılar ve geri verdiler :D İtopya şaşırtmadı yine

Geri
Yukarı