Elektronik AOC 24" 24G2SPU 4.052 TL!

İtopya'dan aynı monitörü 6 ay arayla iki defa aldım ve ikisinde de ölü pixel çıktı. Bu şanssızlık olamaz ve yorumlarda da ölü pixel sorunundan bahseden insanlar da var. Biraz yukarıya çıkıp baktığında bana yaşattıkları mağduriyeti de görebilirsin. Şöyle firmaların fanatikliğini yapmayın artık.

Fanatikligini yaptığım falan yok babamin oglu degil hicbirisi. Siz sorun yasadiniz diye herkese sorunlu ürün cikacak diye bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Itopya hep monitor indirimi yapan bir site.

Ayrica "bilincli olu piksel iceren stoklari eritmek" ithami, iade urunleri sattigini ima etmek demektir, kanitiniz var mi buna dair? Yoksa soylediginiz sey, marka adini zedelemeye giriyor.

Onu kastetmediysen de cumlede hata var. Monitoru acmadan olu piksel olup olmadigini goremezsin.
Dostum cümlemin sonunu düşünüyorumla bitirdim farkettiysen. Bu tamamen kendi fikrim ve bu fikrimi kullanıcı deneyimlerine dayanarak söylüyorum belirtiyorum. Ve bu bir gerçek hala da savunuyorum, monitör aylar öncesi satılan fiyatıyla karşımıza tekrar çıkıyor ne hikmetse alırsın eyvallah sorun çıkmaz senin şansınadır ama ben alınacak ürünün%90 sorunlu olacağını düşünüyorum.

Ayrıca itopya da şikayet var yorumlarını okuduğumda ilginç vakalar gördüm, iade işlemi yapmış kullanıcının iade bildirimlerini bile sökmeden başka kullanıcıya satmışlar, adamın notu bile duruyormuş ölü pixel çıktığı için iade ediyorum diye.

AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör

Bu monitörü İtopya'dan 5-6 ay önceydi sanırım, galiba 4.000 TL'ye almıştım. 1 tane bile ölü piksel yok. Şu an fiyatına baktım ve ortalama 6.5 olmuş.

Ben bir sıkıntı gözlemlemedim monitörde ve 1 tane ölü piksel yok.

Lakin bir gün monitör için ayrı bir para ayırınca inşallah, hedefimde BenQ Zowie 24.5" XL2566K 0.5Ms 360Hz almak var. Sadece CS 2 oynuyorum.

Geri
Yukarı