AOC 24 C24G1 Ölü piksel çıktı

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar. Sonunda sistemi topladık arkadaşımla. Ve monitörü açtık. Benim kafam hep ölü pikseldeydi. Korktuğum başıma geldi malesef. 2 tane ölü piksel tespit ettim. Sağ alt köşede. Yakından bakınca bitanesi net gözüküyor diğeri zor gözüküyor. Normal mesafeden bakınca belli değil. Şimdi ben ne yapmalıyım? Bu şekilde benim için sorun yok açıkçası. Dibine kadar yaklaşınca belli oluyor çünkü. Ama eğer bu zamanla yayılıp büyüyecekse hiç zaman kaybetmeden iade ya da değişim yapıyım. Ürünü Vatan'dan internet üzerinden aldım. Mağazaya gitsem iade/değişim yaparlar mı? Ölü pikseller bu şekilde durursa kullanmak istiyorum. 2 haftadır kargo bekliyorum zaten. Bir de değişimle uğraşamam. ;( Bir de monitörü HDMI ile mi yoksa DP ile mi bağlıyım? Şuan DP ile bağlı.

İade et ayriyeten monitörde böyle nasıl desem dikkatli bakar mısın sineklik gibi bir panel var mı böyle beyaz ışıkta ekranın bir bölgesi böyle ufak ufak parantezli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı