AOC 24" C24G1 ve ASUS TUF VG24VQE

Bütçe
1600-1700

Cessezzl

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu iki monitör arasında kaldım ve 1600-1700 arası bir bütçem var. Ve bu bütçe en fazla çıkabileceğim miktar. Her türlü oyun oynuyorum FPS ağırlıklı olarak ve onun dışında film, YouTube vb. çok takılıyorum. Ekran kartım NVIDIA olduğu için G-Sync bir monitör aradım ama bu fiyat aralığında bulamadım. Bu iki monitörden hangisini tercih etmeliyim? İkisi de şu an indirimde.

AOC 24" C24G1
Asus TUF VG24VQE

Şimdi baktım Dell S2422HG gayet güzel bir monitöre benziyor. Bazıları G-Sync'in çalışmadığını iddia etmiş ve hakkında pek fazla inceleme olmadığı için benim de kafam karıştı. Bu özelliklere sahip bir monitörün bu fiyatlarda olması da ilginç geldi açıkçası. LG 24GN650-B'nin Dell'e göre artıları nelerdir? Aralarında 140 lira gibi bir fark var.

Bazıları G-Sync'in çalışmadığını iddia etmiş
Evet bende açılmıyor diye biliyorum.
LG 24GN650-B'nin Dell'e göre artıları nelerdir?
Gecikme hızı 1 ms(GTG), pivot, bi' de IPS olduğu için görüş açısı olabilir. Attığınız monitörler kavisli diye Dell' i attım ama CS falan oynuyorsanız LG daha iyi bi' tercih olacaktır. Dell' in artıları VA panel olduğu için kontrast iyidir, siyahları iyidir.

Öyle rekabetçi oyunlar çok oynamıyorum arada Battlefield giriyorum. 6 yıllık 60hz 21.5 inch monitörüm var. Eğer Dell alırsam ilk defa deneyimlemiş olacağım curved bir monitörü. O yüzden pek bilmiyorum beğenirmiyim beğenmezmiyim diye. G-Sync çalışmaması çok büyük bir eksi olur mu benim için? Gtx 1660 super kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı