AOC 24G2SPU 1 ölü piksel nedeniyle iade edilmeli mi?

Niye stok gelmesin hocam? Üretimi filan mı durduruldu? Bilginiz varsa boşa beklemeyim. Ruhastasına döndüm ha geldi ha gelecek diye😂
bir bilgim yok fakat AOC tasarım olarak hiçbir şey değiştirmeden sadece özelliklerini geliştirip monitörü tekrar sunuyor anladığım kadarıyla. bu monitörün stok bilgilerini sizde bende çok iyi biliyoruz. Tahminimce sanırım mahsülün son ürünleriydi gibi geldi bana ama yine de bilemiyorum 😂

Kesin bir bilgi olmadığı için birazcık şans işine kalıyor ve kafamı karıştıran nokta da orası
Kesinlikle ölü piksel kesinlikle şans işi hocam kalite kontrol ile alakalı.
şu an iki seçeneğim var ya iade edip Lenovo g24-20 alıcam ya da bunu kullanmaya devam edicem. Ben bu şansla ne alırsam alayım temiz bir şey bulamayacağım galiba :(
Omen 25i modeline göz atın o da güzel bir monitör.
Direkt AOC 24G2SPU alternatifi.

Hocam benim alternatifim LENOVO G24-20
Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5 MS 144 Hz HDMI+Display Full HD IPS WLED Monitör Fiyatları ve Özellikleri
fiyat olarak tatmin ediyor ve kullanacağım monitörde g-sync olmasını da istiyorum. bu monitörün özelliklerinde yazmıyor fakat yorumlarında kullanıcılar belirtmiş g-sync olduğunu aklınızda bulunsun ( monitör 165hz)

Omen 25i stand özellikleri çok kısıtlı kalmış. En azından bir yükseklik ayarı eklenebilirdi diye düşünüyorum. Paneli gerçekten canlı ama.

pivot özelliği benim için hayati derecede önemli o yüzden bana hitap etmeyen bir monitör:)
G24-20'de 90° dikey pivot yok hocam bilgin olsun. Ben de pivot monitörü kriter olarak sayıyorum şu an için. Bu yüzden aoc 24g2spu diye direttim ama kısmet olmadı. Bakalım.

Omen 25i stand özellikleri çok kısıtlı kalmış. En azından bir yükseklik ayarı eklenebilirdi diye düşünüyorum. Paneli gerçekten canlı ama.
Evet, maalesef ki fiyat/performans monitör olduğu için bir şeylerden kısıldığı ortada.
pivot özelliği benim için hayati derecede önemli o yüzden bana hitap etmeyen bir monitör:)
O halde size şunu öneririm hocam:

G24-20'de 90° dikey pivot yok hocam bilgin olsun. Ben de pivot monitörü kriter olarak sayıyorum şu an için. Bu yüzden aoc 24g2spu diye direttim ama kısmet olmadı. Bakalım.
hocam bilgi için teşekkürler. 90 derece kullanmayacağım. fps oyunlar oynadığım için yukarı aşağı hareket etmesi benim için yeterli oluyor.

Geri
Yukarı